Müüa Hea pakkumine Uus hind!
Privaatsust pakkuva metsatukaga kinnistu!
Kajamaa küla, Harju maakond, Harjumaa, Kajamaa, Kajamaa küla, Saku vald, Harju maakond, 75504, Eesti
  • 99 000 €/m2

Ülevaade

  • 20800
  • Palju m²
  • Maatükk
  • Objekti tüüp

Kirjeldus

Pane nüüd tähele, et siin on võimalus otsa ka naaberkinnistu! Küsi lisa!

KINNISTU
Müügis olev kinnistu on Saku lähedal asuvas Kajamaa külas üks viimaseid ehitusõigusega maatuundusmaa kinnistuid.
See 2,08 ha suurune kinnistu koosneb 1,43 ha haritavast maast ja 0,58 ha muust maast ja 0,07 ha metsamaast. Kinnistul oma väike metsatukk, mis tagab privaatsema olemise ja päikse varju. Kinnistu piirneb igast küljest naaberkinnistutega. Kinnistu asub tugeval paepinnasel ja projekteerimistingimuste järgi võib ehitusalune pind olla koos abihoonetega 400 m2. Elamu kõrguseks kuni 9 m ning abihoonel 6 m. Lubatud õueala suuruseks on 2000 m2.

KOMMUNIKATSIOONID
Kinnistule on rajatud mahasõit avalikult teelt. Elektriliitumine on ampripõhine. Vee ja kanalisatsiooni lahendused tulevad rajada lokaalselt, puurkaevu ja kogumismahutiga.

ASUKOHT
Kinnistu asukoht jääb RailBalticu teest just sedavõrd kaugele, et müra hoovi peale ei kostu. Küll aga areneb piirkond ning rajamisel on valgustatud kergliiklusteed. Logistiliselt on kinnistu asukoht hea, kõvakattega tee jääb kinnistu lähedale, sellelt mahasõiduks on äsja valminud kruusa kattega teelõik, mis kulgeb mööda on naaberkinnistu piiri.
Kajamaa külas on aktiivne kogukond, kus toimub mitmeid ühisüritusi. Muu elukondlik tegevus 5 km kaugusel Sakus.

LÄHEDAL
Lähim rongipeatus asub kõigest 3 kilomeetri kaugusel. Kajamaa Kooli kaugus kinnistust 1 kilomeeter, Saku koolini on 8 kilomeetrit. Sakus ka lasteaiad ning huviringid. Sakus ka kõik eluks vajalik, nii kaupluste, perearstide kui sportimisvõimaluste näol.

Lisaküsimuste korral võtke julgesti ühendust, abistan ka kohaliku omavalitsusega suhtlemisel.

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
  • Monika Ristikivi