Müüa Hea pakkumine
Kajamaa, Saku vald, Harjumaa
Harjumaa, Kajamaa küla, Saku vald, Harju maakond, 75504, Eesti
  • 90 000 €
  • 4 €/m2

Ülevaade

  • Maatükk
  • Objekti tüüp
  • 20100

Kirjeldus

Müüa Saku lähistel, Kajamaa külas maatulundusmaana arvel olev 2.01 ha maatükk, millest haritavat maad 1,97 ha ning 0,04 ha muud maad.

Kinnistu on suur ja avar ning logistiliselt väga heas kohas, ühest küljest piirneb kinnistu avaliku asfaltkattega teega ning teisestest külgedest naaberkinnistuga. Kinnistule on rajatud uus kruusakattega sissesõidutee, lisaväärtuseks on ka paekivise põhjaga tiik kus on võimalik kuumal suvepäeval värskendust saada. Lisaks piirab noor kuusehekk kinnistu hooviala.

Kajamaa küla on oma seltsielu aktiivselt käima lükanud, toimuvad paljud ühisüritused ja kaugele ei jää ka Saku kus meelelahutust ja aktiivset seltsielu kogeda.

Kinnistul on teostatud geodeetiline alusmõõdistus ning Saku vald on väljastanud projekteerimistingimused, mis kehtivad 5 aastat. Tingimuste kohaselt on lubatud elamu ehituseks koos abihoonetega kasutada kuni 400 ruutmeetrist pinda. Elamu kõrguseks kuni 9 meetrit ja abihoonetel kuni 6 meetrit. Lubatud õueala suuruseks kuni 2000 ruutmeetrit. Ehitustegevusega on võimalik algust teha peale projekti kinnitamist ning ehitusloa väljastamist, detailplaneering pole vajalik.

Päris oma kodu ehitajatele võimalik jagada ka ehituskontakte.

KOMMUNIKATSIOONID

Elektriga liitumise võimalus on ampripõhine ning liitumispunkt asub 17 meetri kaugusel kinnistu piirist. Veevarustus tuleb lahendaga lokaalselt oma puurkaevuga. Kanalisatsioon tuleb rajada lokaalselt ja kogumismahutiga.

LÄHEDAL

Rongipeatusesse kõigest 3 kilomeetrit. Kajamaa Kool 1 kilomeeter, Saku kool 8 kilomeetrit. Tõdva Coop-i kauplusesse ja Saku Selverisse 5 kilomeetrit, Saku keskusesse 7 kilomeetrit, Tallinna linnani kõigest 19 kilomeetrit.

Lisaküsimuste korral helistage/kirjutage, abistan ka kohaliku omavalitsusega suhtlemisel.
Võimalus tutvuda ka kinnistu asendi ja projekteerimistingimustega

Tutvu ka minu teiste müügisolevate maatükkidega!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare