Meeskond

Kinnisvaramaaklerid

Vajuta maakonnale ja leia oma maakler.

inna
Inna Kärmet

Juhatuse liige

+372 5816 0006

inna.karmet(at)laanerannakv.ee

Liis 600x600
Liis Umda

Assistent

+372 5883 1608

liis.umda(at)laanerannakv.ee

Kinnisvaramaaklerid

+372 5800 5750 aleksandr.andrejev(at)laanerannakv.ee Ida-Virumaa
Maakler
+372 5598 7869 kylli.somera(at)laanerannakv.ee Pärnumaa,Viljandimaa
Maakler
+372 5671 8187 karin.kynnap(at)laanerannakv.ee Raplamaa
Maakler
+372 5650 2185 marge.leier(at)laanerannakv.ee Läänemaa
Regioonijuht, Maakler
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72969
+372 5851 3457 monika.ristikivi(at)laanerannakv.ee Harjumaa
Regioonijuht, Koolitusjuht, Maakler
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 36913
+372 5851 3437 tiina.pern(at)laanerannakv.ee Läänemaa
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35552
+372 5851 4039 karmen.lillepold(at)laanerannakv.ee Järvamaa,Raplamaa,Pärnumaa,Viljandimaa
Saaremaa piirkonna juht, Maakler
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 83235
+372 5598 7280 kaido.kuuskull(at)laanerannakv.ee Saaremaa
Maakler
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 79761
+372 5847 0339 ruth.birnbaum(at)laanerannakv.ee Tartumaa,Võrumaa,Valgamaa,Põlvamaa
Maakler
+372 5810 3032 sigrid.rohtsalu(at)laanerannakv.ee Järvamaa,Jõgevamaa
Maakler
+372 5847 0332 regina.paeste@laanerannakv.ee Lääne-Virumaa
Juhatuse liige, Maakler
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 08186
+372 5816 0006 inna.karmet(at)laanerannakv.ee Läänemaa

TAGASISIDE MAAKLERITÖÖLE

Maakleritöö toob endaga kaasa väga palju positiivsust. Sa oled oma aja peremees ning nagu teada, siis aeg on väga oluline väärtus. Kõik ametid ei võimalda rutiinivaba tööd ning mis saab olla parem, kui reguleerida oma aega oma tahte põhiselt ja omada piiritut võimalust raha teenida.
Kõige vajalikum on muidugi tõestada oma klientidele, et nad on teinud õige valiku usaldades oma vara maakleri kätesse. Üks positiivne külg on kohtuda uute ja toredate inimestega ning kuulda nende kinnisvara ajalugu või sünnilugu, mis lisab asja küllaltki põnevust. Lisaks on väga põnev avastada uusi kohti, kuhu muidu võibolla naljalt ei satu ning tegelikult igat sõidetud kilomeetrit on võimalik maksimaalselt nautida.
Pidev eneseareng on nagu igas teises ametis, väga vajalik ka siinkohal. Kinnisvaravaldkond üleüldse hõlmab nii palju huvitavaid fakte ja teadmisi, mida omandades suudad oma töös järkjärgult sammu edasi liikuda ning igas uues olukorras olla jälle teadlikum ja enesekindlam.
Väga olulisel kohal on kindlasti ka toredad ja abivalmid kolleegid, kes vajalikul hetkel toetavad ja oma tarkuseterasid jagavad. Kuigi maakleriks olemine nõuab palju enesetarkust ja iseseisvust, siis tiimitöö panus on ikkagi väga oluline. Palju kindlam on töötada keskkonnas, kus tunned tugevat sidet oma töökaaslastega ja juhtidega, kes annavad samuti oma maksimaalse panuse, et tagada sulle võimalikult turvaline ja kindel töökeskkond, kus ei jää puudu vajalikest oskustest ja teadmistest.
Edukad tehingud aga ongi tehtud töö vili, mis näitab, et oled suuteline olema usaldusisik ja edukas professionaal omal alal, kelle tööd usaldatakse ja austatakse. Mida rohkem ise hingega asja juures oled, seda enam näed, kui oluline on näha enda vastas rahulolevat ja õnnelikku klientuuri.
Paraku ei ole just kõik alati pidu ja pillerkaar ning kohata võib ka inimesi, kes on negatiivse hoiakuga kõikide "maaklerite" suhtes, kuid seda juhtub õnneks siiski harva. Muidugi ei tähenda see kaugeltki seda, et neid inimesi ei ole võimalik ümber veenda ja näidata, et kahelda ja karta ei tasu midagi. Siinkohal mängibki olulist rolli maakleri enesekindlus, mida tihtipeale inimesed ootavadki näha.
Suur vastutus käib samuti asjaga kaasas, kuid kui seda ei oleks, olekski kõik liiga lihtne. Inimesed ootavad, et iga maakler suudaks täita oma tööalased lubadused õigeaegselt ja pakkuda ka omamoodi turvatunnet, mis näitaks, et maakler tegeleb iga küsimusega võimalikult põhjalikult ja süvenenult. Iga klient peab saama oma küsimustele vastused ja muredele lahendused.
Üks levinuim hirm selle töö juures on ka see, et algus tundub alati raske, sest selleks, et teenida on vaja luua endale portfell, mis koosneb müüdavatest objektidest. Tõsi, esialgu on kulud suured ja on vaja end kenasti sisse töötada kuid mida paremini see töö õnnestub, seda rohkem hakkab paistma, et see amet on väga tulus ja kui suhtuda sellesse protsessi kogu innukuse ja tõsidusega, näeb peagi, et tehtud töö kannab väga head vilja.
Kui mõelda, et selle töö iga negatiivne külg sõltub tegelikult inimesest endast ja on edukalt ennetatav, siis on see töö mõeldud just neile, kes tahavad oma tööd teha võimalikult mugavalt, tulusalt ja nauditavalt. Kõik on õpitav ja seda enam kui töökeskkond seda ka soosib, siis hirmudel pole siin kindlasti kohta.

Compare listings

Compare