Kaido Kuusküll

Saaremaa piirkonna juht, Maakler

 • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 83235
 • Piirkond: Saaremaa

Kaido Kuusküll

kaido.kuuskull(at)laanerannakv.ee
Saaremaa
Olen kinnisvara maakleri ameti vastu tundnud huvi juba mitmeid aastaid ning leian, et Lääneranna Kinnisvara on just õige koht, kus oma teadmisi kasutada ja proovile panna. Tulen paljude väljakutset sisaldavate olukordadega edukalt toime ja endale eesmärgiks võetud ettevõtmistes saavutan ma edu. Isikuomadustest tooksin veel välja mõned tähtsamad, mis võiksid kasuks tulla kinnisvara maaklerina töötades ja edaspidises elus kasutades eluteel saadud teoreetilisi ning praktilisi teadmisi: Analüütiline ja loov mõtlemine – näha üksikasju, detaile ja suurt pilti ehk tervikut. Sihikindlus – kõik oma senised ja seatud sihid olen viinud lõpule, olenemata nende raskusest. Minule on esmatähtis klientide rahulolu, seega proovin pakkuda meie klientidele alati parimat teenindust

Müüa

Müüdud

1 Tagasiside

(5 out of 5)
Sorteeri:
Jäta tagasiside
 • thumb

  Good

  As a foreign buyer, I have very good experiences with Kaido. Buying our property went quickly, in all sincerity, and in a good atmosphere. I would certainly recommend Kaido as a real estate agent to every buyer and seller.

  Pascal Huiting, The Netherlands

  Välisostjana on mul Kaidoga väga head kogemused. Meie kinnisvara ostmine sujus kiiresti, siiralt ja heas õhkkonnas. Kindlasti soovitaksin Kaidot kinnisvaramaaklerina igale ostjale ja müüjale.

  Pascal Huiting, Holland

Jäta tagasiside

Compare listings

Compare