Müüa Hea pakkumine
Värskelt renoveeritud maitsekas korter!
Harjumaa, 4, Kellamäe tee, Lehola küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76612, Eesti
 • 95 000 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 54,9
 • 1985
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KORTER
Müügis olev korter asub 3-korruselise maja 2. korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga ning vaated avanevad nii maja esisele kui ka maja tagusele küljele. Korter on läbinud aasta tagasi täieliku renoveerimise, mille käigus on muudetud ka korteri esialgset planeeringut. Korterisse sisenedes avaneb esik, millest otse vaates jääb väga avar wc-vannituba, paremale poole avatud köök – elutuba ja selle kõrval asuv magamistuba ning vasakule jääb suure garderoobiga lisatuba, millest pääseb maja taguse sisehoovi vaatega rõdule.
Renoveerimise käigus on vahetatud kõik põrandad, paigaldatud uus elektrijuhtmestik ja torustik, uuendatud on kõik seinad ja laed. Eluruumide põrandatel kvaliteetne parkett, seinad valdavalt värvitud.
Korteris on siseviimistluses kasutatud kvaliteetseid materjale ja ehitusvõtteid, renoveerimine on tehtud arvestusega endale elamiseks. Korteri kõik aknalauad ja rõdu astmelaud on paigaldatud Caesarstone kvartskivist. Kogu viimistlus on maitsekalt kokku sobitatud, ja moodustab mõnusa terviku.
Köök kui kodu süda on elutoa täisväärtuslik osa, ruumi kujundamisel on järgitud esteetilist, puhast ja lihtsat skandinaavialikku ning minimalistlikku lahendust. Köögitehnika on integreeritud ning kasutatud on moekaid brände nagu Franke, Whirpool ja Bosch. Köögimööbel on Ikea Method sarjast ja köögitasapinnaks on kauakestev kvaliteetne Technistone kvartskivi. Köögimööbel sisaldub korteri hinnas, muu mööbel kokkuleppel.
Wc ja vannituba on renoveerimise käigus liidetud ja tulemuseks saadud mõnusalt avar tualettruum. Tualettruumi põrandale on paigaldatud põrandaküte. Seinu ja põrandat katab heledam seina- ja põrandaplaat ning valamu tasapinnaks samuti hele marmortoonidega kvarts.

Korteri juurde kuulub ka suur eraldi lukustatav keldriboks.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Sooja vett saab 80 liitrise elektriboileriga, küttena kasutusel elektriküte, elektri peakaitse 25A. Igakuised kommunaalarved ühistule on nii suvel kui talvel ca 90 eurot. Internetiühendus ja TV on kaabeldusega ja teenust pakub Telia.
Loodud ka õhksoojuspumba valmidus, kuid pump ise veel paigaldamata. Õhksoojuspumba välisosa saab paigaldada rõdule, siseosa esikusse.

HOONE
Korterelamul on toimiv aktiivne ühistu, haldusteenust osutab Keila Haldus OÜ. Hoone katus on renoveeritud 2015 aastal. KÜ plaan on maja täielik renoveerimine ja mille suunas töö käib aktiivselt. Maja ees ja kõrval on loodud parkimisala ja parkimine on tasuta. Väga rahulikud ja heasüdamikud naabrid. Maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külalistele. Maja taga on kolme hoone vaheline õueala, kuhu on rajatud laste mänguväljak. Maja vahetus läheduses asub Lehola mõisa parkmets, mida hooldatakse pidevalt ja kuhu on sisse seatud väike disc-golfi rada. Samuti ei jää kaugele suurem mänguväljak koos ronimisalaga ja jalgpalli väljak.

ASUKOHT
Lehola on väike küla Lääne-Harju vallas, Keila-Haapsalu mnt ääres, Keilast linnast 5 km kaugusel. Püsielanikke on Leholas ligikaudu 550. Leholas on väga aktiivne kogukond, kelle algatusel on küla keskmes nii jalgpalli- ja korvpalliväljak kui disc-golfi rajad. Kergliiklustee on rajatud kuni Keilani, millega on loodud ideaalsed võimalused tervisesportlastele. Leholas asub lasteaed ning samas hoones tegutseb ka Laulasmaa kooli Lehola maja, kus saab hariduse kuni 6. klassini. Põhihariduse saamine valla koolides, kuhu on korraldatud ka õpilasvedu. Lehola küla asub Tallinnast 30 km ja Keilast 5 km kaugusel ning ühistransport Keila ja Tallinnaga hea. Lähimad rongijaamad on ühes suunas 3 km kaugusel asuv Kulna ja teises suunas 3,4 km kaugusel asuv Niitvälja.
Selles sõbralikus külas on kogu naabruskond väga kokkuhoidev ja küla edendav!

Korter ootab Sind juba täna! Võta ühendust ja lähme vaatame üle!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi