Vana hea puhkekompleks otse mererannas!
Ida-Virumaa
  • 12 000 000 €
  • 309 €/308.79

Ülevaade

  • 38861.00 m²
  • Palju m²
  • 150
  • Tuba

Kirjeldus

Müügis kaks kõrvuti asuvat kinnistut Aia 17 ja Aia 17a, Narva-Jõesuu mererannas. Kinnistute kogusuuruseks kujuneb 38 861 m2 ning mõlemad kinnistud on 100% ärimaad. Üle kahe kinnistu on ehitatud tänaseks mittetegutsev suur puhkekompleks “MERERANNA”

HOONED
Kinnistutele on põhihoonena rajatud 4 korruseline kahest eraldi tiivast koosnev puhkekompleks, mida ühendab suurte avarate akendega läbikäik, kus varasemalt oli rajatud uhke talveaed. Läbikäigu akendest avaneb imeline vaade merele. Hoonekompleksi üks tiib vajab tõsisemat renoveerimist, teine tiib on korralikum ning peale mõningast värskendust kasutusvalmis.

Puhkekompleksi peahoones on kokku 150 numbrituba, mitu konverentsiruumi, kinosaal, ööklubi ruumid, bassein ja saunakompleksi ruumid.

KINNISTU
Aia 17 ja Aia 17a on koos müüdavad, kuna nendel asuv puhkekodu liidab kinnistud. Lisaks peahoonele asuvad kinnistul peahoonet teenindavad abihooned, katlamaja, mereäärne aiapaviljon, mereveega ujula. Kinnistul ka oma maaalune kütusemahuti. See ligi 3,9 ha suurune ärimaa on väga perspektiivikas!

ASUKOHT
Kinnistud asuvad Eesti ühe suurema kuurorti kesklinnas Narva-Jõesuus. Puhkekompleks “Mereranna” asub Narva-Jõesuu mereranna ääres. Kinnistu looduslik, kõrgete mändide ja mõnusa merebriiziga.
Piirkonnas on väga hästi arenenud infrastruktuur. 500 meetri kagusel asub Narva-Jõesuu jahisadam, mida jõudsasti arendatakse. Narva-Jõesuus on mõnus mererand ja väärikad ajaloolised monumendid. Linnapildis renoveeritakse järjest enam maju ning sõiduteed on korrastatud. Mõnusamaks jalutamiseks luuakse järjest enam kergliiklusteid nii linnas sees, kui ka ranna rajoonis.

See kompleks ootab uut ja hakkajat ärivaistuga tegijat!
Lisainfoks võta ühendust!

Aadress

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Inna Kärmet
  • Inna Kärmet