Müüa Hea pakkumine Uus hind!
VÄGA HEA PLANEERINGUGA PEREKORTER TABASALUS!
Harjumaa, 12, Metsa, Tabasalu alevik, Harku vald, Harju maakond, 76901, Eesti
 • 217 000 €
 • 2 871 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 78,7
 • 2006
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

LISAKS AVARALE ELAMISPINNALE KUULUB SELLE KORTERI JUURDE KA MÕNUSALT SUUR KELDRIBOKS JA PARKIMISKOHT MAJA EES!

KORTER

Müügis olev korter asub 3-korruselise maja 3 korrusel. Korteri planeering avab vaated akendest nii maja esisele kui külgmisele alale. Köök-elutoast pääseb ligi 8 m2 suurusele terrassile, kuhu paistab hommikupäike mõnusalt kuni lõunani. Korter on läbinud 2 aastat tagasi kergema värskenduskuuri, mille käigus on paigaldatud ka uus köögimööbel.

Korteriplaneering on mõnus ja avar. Kohe välisuksest sisenedes algab avatud esik, kust tervitab sind otse suunal asuv elutuba ja paremale jääv köök. Nii elutoa kui köögi poolelt pääseb ka maja esisele küljele avanevale terrassile. Vasakut kätt jääb suure garderoobisüsteemiga koridor, mille otsas asub paraja suurusega tualettruum, kus sisse seatud nii wc kui dushinurk ning mis mahutab ka pesumasinad. Lisaks tualettruumile on koridori otsas eraldi ruumina väike lisa-wc, hea mugav lahendus suuremale perele. Kaks eraldi asuvat magamistuba jäävad läbi koridori liikudes korteri tagumisse ossa. Magamistubade aknad jäävad õhtupäikse poole, toad paiknevad eraldi.

Korteri siseviimistluses kasutatud mahedaid toone, seinad valdavalt värvitud, põrandaid katab laminaat. Tualettruumis ja lisa wc ruumis on nii seinad, kui põrandad plaaditud. Esiku ja koridori põrandad plaaditud, lisakütteks paigaldatud esiku ja koridori osale ning vannituppa põrandaküte.

Korteri hinnas kajastuvad nii köögimööbel, kui korterisse siseehitatud kapid. Kappe on kokku kolm, millest üks mahukas garderoob koridoris ning üks kapp kummaski magamistoas. Muu mööbel kokkuleppel.

Korteri juurde kuulub ka suur keldriboks ning üks parkimiskoht maja ees.

KOMMUNIKATSIOONID

Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Korterit kütab keskküte ning õhuringluse tagab maja ühtne ventilatsioonisüsteem. Igakuised kommunaalarved ühistule koos veekuluga on seni olnud suvel 150 ja talvel ligikaudu 250 eurot, internetiühendus ja TV on kaabeldusega, valguskaabel Telialt.

HOONE

Korterelamul on toimiv aktiivne ühistu, haldusteenust osutab Pindi Kinnisvarahooldus. Hoone ehitusaastast alates on renoveerimistöid tehtud jooskvalt nii fassaadi värskenduse kui ventilatsioonisüsteemide parenduse osas. Hoone on heas seisukorras ning laenuvaba!

Maja esisele alale on loodud parkimiskohad, mis on jagatud, lisaparkimine on korraldatud hoonega külgneval tänaval. Maja läheduses on rajatud laste mänguväljak. Maja asub eemal tiheda liiklusega tänavatest. Rahulik ja vaikne piirkond.

ASUKOHT

Tabasalu on suurepärase asukohaga elupaik. Nii lasteaed kui kool toimivad hästi. Jalutuskäigu kaugusel on nii toidupoed, kui ka söögikohad. Tabasalus on tegevust nii noorel kui vanemaealisel, siin saab sportida nii vabas õhus kui ka tervisekeskuse ruumides, toimiv ujula ja jõusaal. Jalakäija sõbralikus Tabasalus on jalgteed nii asula siseselt kui ka asula väliselt väga heas korras, valgustatud ja hooldatud ka talvisel ajal. Terviserajad suunduvad nii Tallinna kui Vääna poole. Mereäärse looduspargini jalutamist ligikaudu 1 km, seal nii grillimise võimalus, pääs alla randa ujumiseks kui ka rananavõrkpalli mänguplats.

Tallinn asub kõigest 10 minuti autosõidu kaugusel, transpordi ühendus pealinnaga väga hea. Ühistrasnpordi ühendus ka maapiirkonnaga hea.

Selles sõbralikus alevikus on kogukond väga kokkuhoidev ja aktiivne, aastaringselt toimuvad siin nii vabaõhukontserdid kui ka laadad! Tabasalu ootab Sind alati külla.

Müügis olev korter ootab juba täna uut omanikku! Võta ühendust ja lähme vaatame üle!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi