Täielikult renoveeritud mõnus maakorter Aravetel!

15, Maarjamõisa tee, Aravete alevik, Aravete, Järva vald, Järva maakond, 73501, Eesti
 • 35 000,0 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 43

Kirjeldus

KORTER

Müügis olev korter asub 2 korruselise maja 1-sel korrusel. Korter on maja läbiva planeeringuga ning aknad avanevad nii maja esisele kui tagusele alale. Korterisse sisenedes jõuab esikust otse minnes kööki, kus maitsekalt kokku sobitatud soojamüüriga puupliit ja moodsam mööbel koos
tänapäevase tehnikaga. Köögi sisustus uus, müügihinnas kajastub nii mööbel kui köögitehnika. Puupliit kütab soojaks nii köögi ja esiku, kui ka soojamüüri taga asuva magamistoa.
Wc ja vannituba on kokku ehitatud, mahutades endas nii tualetti, dushi, kui ka boileri ja pesumasina.
Elutuppa on paigaldatud väike kamin, mis loob mõnusa hubase atmosfääri. Elutoast pääseb ka magamistuppa.
Kogu korteri viimistluses on kasutatud valdavalt heledaid toone, seinad on värvitud, põrandatel kvaliteetne laminaatparkett ning lagedena kogu korteris pinglaed.
Wc- vannitoa seinad ning põrand plaaditud, paigaldatud pinglagi. Sooja hoiab ruumis elektriline põrandaküte.
Korteris on täielikult vahetatud elektrijuhtmestik, vee ja kanalisatsiooni torustik, lastud teha uus pliit ning paigaldatud kamin.

KOMMUNIKATSIOONID
Terves hoones kohtküttena kasutusel kas kaminad, ahjud, pliidid või elektriküte. Külm vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, soe vesi boileriga (boiler uus, 75l). Elektri peakaitse 32A. Internet ja teleteenused üle õhu.

HOONE
Selles 1961 aastal ehitatud majas on toimiv KÜ. Hoonel on vahetatud katus ja keldriaknad, planeerimisel fassaadi soojustamine ja trepikodade akende, uste vahetus. Maja ees ja külgedele on piisavalt parkimiskohti, hoone ümbruses haljasala ning puud ja põõsad. Väga mõnus roheline ja looduslik ümbrus.

ASUKOHT
Maja asukoht on Aravete keskusest mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel. Aravete on väga kauni loodusega piirkond, mille keskmes on vana mõisapark, mis ka looduskaitse all.
Aravetel on laseteaed ja keskkool ning kõik eluks vajalik, nii poed kui kohvikud kui ka perearst ja tervisekeskus.
Huvitegevusi noortele ja vanematele nii siseruumides kui väljas looduses on väga palju. Aravetel on oma spordikeskus, kus lisaks erinevatele treeningutele ka ujumise võimalus. Sportimise võimalusi on Aravetele loodud ka välja rohkelt, näiteks on keskuses ka tenniseväljak. Motospordi huvilist kutsub kindlasti ka Aravete krossirada, mis pakub elamusi kõikidele vanusegruppidele. Metsa alla on sisse seatud suvel matkarada ning talvekuudel valgustatud suusarajad. Aravete karstialadel on kuulsad Aravete Allikad, sealne maastik ja loodus mõjub värskendavalt ja loodust hindavale inimesele on see piirkond ideaalne kodukoht.

See korter on kohe vaba sissekolimiseks. Küttepuude muret aitab lahendada müüja, pakkudes ostjale supersoodsa hinnaga küttepuid!

Kõik küsimused oodatud, korteriga tutvumiseks helista ja leiame sobiva aja!

 • Linn Aravete
 • Maakond Järvamaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi