Müüa Hea pakkumine
SUUREPÄRASE ASUKOHAGA ÄRIPINNAD PALDISKIS!
Harjumaa, 29, Rae, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76805, Eesti
 • 65 000 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Äripind
 • Objekti tüüp
 • 5
 • Tuba
 • 3
 • Magamistuba
 • 121.1
 • 1987
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

 

AVAR TEENINDUSSAAL JA PALJU TAGARUUME ANNAVAD ÄRILISEKS TEGEVUSEKS MITMED VÕIMALUSED, ILUSALONG, MASSAAZ, PRIVAATSEM JÕUSAAL, KOGUPERESALONG AGA MIKS MITTE KA MÄNGUMAA VÕI LASTEHOID!OODATUD ON KA VAHETUSPAKKUMISED MUU KINNISVARAGA!

RUUMID
Äriruumid paiknevad hoone keskmes, esimesel korrusel. Äripindade pearuumiks olevasse 54m2 suuruse pindalaga saali viib kaks ust, milledest üks läbi garderoobi. Garderoobiks on kujundatud 9,4m2 eraldi tuba. Avar ja kõrgete lagedega saaliruum on tänavapoolsete vitriinakendega. Vitriinaknad on algupärased metallraamidel puitelementidega topeltaknad. Sissepääsu kõrval on saaliruumi avanev plastikaken, mille kaudu on võimalik saali tuulutada. Saaliruumi otsaseina on paigutatud köögiosa, kuhu saab tekitada hõlpsasti väiksema sööginurga/puhkeala. Viimistluses on kasutatud heledaid toone, põrandat katab kvaliteetne parkett, köögi osas põrandaplaat. Saaliruumist viib täitmata ukseava tagumiste ruumide koridori. Koridori mõlemas otsas on wc. Koridorist pääseb eraldi 3 väiksemasse tuppa. Tubadesse on praegu sisse seatud magamisruumid. Tagumiste ruumide vaheuksed on puidust, põrandaid katab parkett. Koridori ühes otsas asuv 4-s tuba on sisustatud vannikabiini ning saunaga (mõlemad on vajadusel võimalik teisaldada ruumi rikkumata). Äripinna tagumiste ruumide aknad on vahetatud 3-kordsete pakettakende vastu, aknad kõrged, avatavad. Äriruumides on uus vee- ja kanalisatsioonitorustik, vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Kõikides ruumides uued radiaatorid, küttesüsteem on uus kogu hoones. Elektrijuhtmestik vahetatud, elektrisüsteem 3 faasiline, peakaitse 40A. Ruumid on väga soojapidavad ning naabritega külgnevatesse seintesse paigaldatud müraisolatsioon tagab meeldiva vaikuse.

KOMMUNIKATSIOONID
Igakuiste kuludena tuleb arvestada suvel 150 ja talvel 300 euroga. Elektrikulu eraldiseisvalt.

HOONE
Tegemist on 1980ndatel ehitatud kortermajaga, mille esimesel korrusel asuvad äriruumid. Varasemalt tegutses hoones nii postkontor, kui apteek. Täna on äriruumid kõik omanikke vahetanud ja ruumid osaliselt kasutatavad kontoriruumidena.
Hoone asub Paldiski linna keskuse vahetus läheduses otse peatänava ääres. Hoone ees on estakaad, kuhu vajadusel kliendid auto parkida saavad. Äripindade sissepääsud on hoone tänava poolt, korteritele on sissepääs maja hoovi poolt.
Majas tegutsev KÜ on aktiivne, renoveeritud on katus ja rõdud ning vee- ja kanalisatsiooni püstakud ja küttesüsteem. Fassaadide ja koridoride renoveerimine planeeritud lähiajal. Hoone ümbruses on parkimiskohad jagatud elanike vahel ja vastavalt märgistatud. Piisava ruumi tõttu on hoone külgedel vabu parkimiskohti, parkimine tasuta.

ASUKOHT
Paldiski on kaunis sadamalinn põhjarannikul, mille mereäärsetel aladel on pankrannik ning RMK puhkealad, linna serva on rajatud disc-golfi rada ja linnast 3 km kaugusele jääb majakas. Majakani viiva kergliiklustee valmimine on planeeritud juuni 2021. Ideaalne võimalus jalutada looduses ja nautida kaunist merevaadet või harrastada tervisesporti. Paldiski asub Tallinnast 50 km ning Keilast 24 km kaugusel. Transpordi ühendus Tallinnasse on korraldatud elektrirongi ja bussiga, ühendus nii Keila kui Tallinaga hea. Paldiskisse on püsivalt elama asunud 3572 inimest. Paldiski linn kasvab ja areneb jõudsalt, keskpark on saanud kauni puhkeala. Paldiski keskuses asuvad Kaubamaja ning Coop kauplus, lühikese jalutuskäigu kaugusel on nii Grossi Toidukaubad kui Maxima kauplused. Paldiskis on mitu väikekohvikut ja toitlustajat. Paldiski linnas on kaks lasteaeda ja kaks kooli, millest mõlema puhul on üks venekeelne ja teine eestikeelne. Paldiski linnas tegutsevad ka muusikakool, ujula ja spordisaalid ning erinevad tegevuskeskused ja muuseumid. Paldiskis tegutseb nii perearst kui ka konstaablipunkt. Paldiski linnas asub Lääne-Harju Vallamaja. Paldiski on väikelinn, mis pakub oma elanikele nii töökohti kui tegevust noorematele ja ka vanematele linnaelanikele.

Kui otsid äripinda ja antud objektist huvitatud võta julgesti ühendust, kiirematele parem pakkumine!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi