Müüa Korter valmis sissekolimiseks!
Suur ja hubane perekorter Kloogal !
Harjumaa, 3, Kivi, Klooga alevik, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76703, Eesti
 • 96 000 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 4
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 71,9
 • 1987
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KORTER

Müüki tulnud korter asub 5-korruselise maja teisel korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga ning vaated avanevad nii maja esisele kui ka maja tagusele küljele. Korter on aastaid tagasi läbinud täieliku renoveerimise, mille käigus on vahetatud osaliselt elektrijuhtmestik ning täielikult nii vee- kui kanalisatsioonitorustik. Lisaks on veidi muudetud ka korteri esialgset planeeringut. Korterisse sisenedes avaneb esik, millest pääseb pea kõikidesse korteri koosseisu kuuluvatesse ruumidesse. Korteri koosseisu kuuluvad kaks eraldi paiknevat magamistuba, elutuba, köök koos söögitoaga, wc-vannituba ning ruumikas ja hea mahutavusega garderoob. Garderoob ongi tekitatud ühest varasemalt eraldi paiknenud toast vaheseina kaasabil. Endise toa teisest osast on kujundatud köögist sissepääsuga söögituba. Ühte magamistuppa pääseb läbi elutoa, teine asub eraldiseisvalt ning sellest pääseb ka rõdule. Korteri planeering on läbimõeldud ja toimib väga hästi.
Ruumide viimistlus on julge ja valdavalt on seinad kaetud värvitava tapeediga. Eluruumide põrandaid katab parkett, laed on saanud garniisi kõikides ruumides ja nende viimistlus on eripärane. Wc ning vannituba on kokku ehitatud ja selle põrand ning seinad plaaditud.
Korter on möbleeritud ning lisaks köögimööblile ja kahele suurele kvaliteetsele diivanile ning sektsioonikappidele jääb korterisse ka kodutehnika (telerid, pesumasin, kahepoolne külmik, köögitehnika).
Korter on koheseks elamsieks valmis.
Korteri juurde kuulub ka suur eraldi lukustatav keldriboks.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Sooja vett saab 100 liitrise elektriboileriga (boiler ca aasta vana), küttesüsteemina keskküte. Igakuised kommunaalarved ühistule on suvel 115 eurot ja talvisel kütteperioodil 215 eurot, internetiühendus ja TV on kaabeldusega ja teenust pakub Telia.

HOONE
Korterelamul on toimiv ja aktiivne ühistu. Hoonel on renoveeritud nii katus ja fassaad kui ka täielikult vahetatud kogu küttesüsteem. Maja ees ja kõrval on loodud parkimisala, parkimine on tasuta ja parkimiskohad on välja kujunenud aja jooksul. Maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külalistele.

ASUKOHT
Klooga on väga hea asukohaga alevik Lääne-Harju vallas. Kuigi see ligi 1000 püsielanikuga alevik on vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel Keilast, leiab siit kõik vajaliku. Kloogal on kaks kauplust, siit leiab nii meelelahutust, kui huviringe ja sportimisvõimalusi. Kloogal tegutseb 6-klassiline kool ning lasteaed.
Kloogal on väga aktiivne kogukond, kelle eestvedamisel on korrastatud Klooga männimetsa alune ning järveäärne ala, rajatud on väli-jõusaal ning avalikud mänguväljakud, metsa alla on sisse seatud ka Klooga terviserajad. Kogukond on toonud Kloogale oma Kohvikutepäeva, mis kogub aina populaarsust ning erinevaid üritustesarju, mis leiavad aset eelkõige järve ääres. Klooga järv ongi üks atraktiivsemaid vabaaja veetmise kohti Kloogal. Selles saab käia ujumas nii suvel, kui ka talvel, siia on rajatud nii puhkealad, kui liivane rannaala. Talvisel perioodil saab lisaks talisuplusele ka sobivate ilmastikuolude korral sõita järvejääle tehtud jäärajal. Uudisena on järve äärde paigaldatud ka ujuv-saun, mis on koostöövili Eesti Kunstiakadeemia tudengitega.
Lähimaks mereäärseks suplusrannaks on 4 km kaugusel asuv Kloogarand, kuhu saab edukalt ka jalgsi, kasutades metsaalust Kolme Klooga Matkarada!
Lähimateks linnadeks on 14 km kaugusel asuv Keila ja 16 km kaugusel asuv Paldiski, naaberküla Kloogaranna on vaid 4 km kaugusel. Rongi ühendus on Kloogalt väga hea kõikides suundades, bussiühendus erinevate piirkondadega hea.

Klooga on suurepärane kodukoht aktiivsele inimesele, kes linnakärast eemal soovib elada. Kloogal on metsad seeni täis, järvevesi kosutamas nii suvel kui talvel ja puhkealad koos pikniku pidamiseks vajaliku varustusega!

Võta julgelt ühendust kui tekivad lisaküsimused ja soovid korteriga lähemalt tutvust teha!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi