Müüa Korter valmis sissekolimiseks!
Stiilne ajastuhõnguline korter Paldiskis!
Harjumaa, 26, Sadama, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76805, Eesti
 • 57 500 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 50,4
 • 1961
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KORTER
Müügis olev korter asub 3-korruselise maja 2 korrusel, korteri planeering läbi maja. Korteri planeeringut on veidi muudetud ning varasema 2 eraldi asuva toa ja köögi asemel on nüüd avatud köök-elutuba ning üks eraldi paiknev magamistuba. Korter avar ja valgusküllane. Stiilsed kõrged peegellaed on inspireerinud ka siseviimistluse tegemisel. Siseviimistluses on kasutatud valdavalt heledaid toone, millele on antiik-stiilis aksessuaaridega antud suursuguselt mõjuvad nüansid. Seinad on osaliselt värvitud,osaliselt tapeeditud, põrandaid katab valdavalt laminaat. Tualettruumis on nii seinad kui põrand plaaditud. Korteri sisustus on on valitud selliselt, et see sobiks korteri viimsitlusega. Korteri koosseisu kuuluvad pikem esik/koridor, millest vasakut kätt jääb elutuba, kust pääseb ka kööki. Koridori lõpus asub wc- vannituba nin paremat kätt eraldi asuv magamistuba. Köögi ja elutoa vaheline sein on avatud ning tekitatud mõnusalt avar ja valgusküllane avatud köögi ja elutoa kooslus. Elutoast pääseb ka maja sisehoovi poole jäävale rõdule. Korterit teenindav torustik ning elektrisüsteem on uuendatud remondi käigus ligikaudu aasta tagasi. Korter on müügis koos selles oleva mööbliga. Korter kohe valmis sissekolimiseks!

KOMMUNIKATSIOONID
Korteri kütmiseks on seni kasutatud elektriradiaatoreid. Varasemalt olnud korteris ahi, ahju saab vajadusel uuesti ehitada, vajalikud ühednuskohad on alles.
Külm vesi ja kanalisatsioon on linnatrassist, soe vesi boileriga. Kommunaalkulud püsivad nii suvel kui talvel 90-95 euro vahel. Internet ja teleteenused kaabeldusega.

HOONE
Hoones on aktiivne korteriühistu, vahetatud on katus ning renoveeritud elektrisüsteemid, vee- ja kanalistasioonipüstakud ja torustik. Enamik kortereid kasutab ahikütet, mõnedel on küttesüsteemi lisatud ka õhksoojuspump. Trepikodadesse pääseb fonoluku abil.
Trepikojad ja hoone fassaad on renoveerimise ootel. Need on KÜ-l plaanis rahastada kredexi toetusega.
Tegemist on Paldiski keskuse vahetus läheduses asuva kortermajaga, mille ümbruses on nii naabermajad, kui ka kauplused. Maja hoovi on loodud parkimiskohad ja istumisala koos pingi ja lauakesega.

ASUKOHT
Paldiski on kaunis sadamalinn põhjarannikul, mille mereäärsetel aladel on pankrannik ning RMK puhkealad, linna serva on rajatud disc-golfi rada ja linnast 3 km kaugusele jääb majakas, kuhu viib kergliiklustee. Ideaalne võimalus jalutada looduses ja nautida kaunist merevaadet või harrastada tervisesporti. Paldiski asub Tallinnast 50 km ning Keilast 24 km kaugusel. Transpordi ühendus Tallinnasse on korraldatud elektrirongi ja bussiga, ühendus nii Keila kui Tallinaga hea. Paldiski linn kasvab ja areneb jõudsalt, keskpark on saanud kauni puhkeala. Paldiski keskuses asuvad Kaubamaja ning Coop kauplus, lühikese jalutuskäigu kaugusel on nii Grossi Toidukaubad kui Maxima kauplused. Paldiskis on mitmed väikekohvikud ja toitlustuskohad. Paldiski linnas on kaks lasteaeda ja kaks kooli, millest mõlema puhul on üks venekeelne ja teine eestikeelne. Paldiski linnas tegutsevad ka muusikakool, ujula ja spordisaalid ning erinevad tegevuskeskused ja muuseumid. Paldiskis tegutseb nii perearst kui ka konstaablipunkt. Paldiski linnas asub Lääne-Harju Vallamaja. Paldiski on väikelinn, mis pakub oma elanikele nii töökohti kui tegevust noorematele ja ka vanematele linnaelanikele.

Kirjuta kindlasti lisainfo saamiseks.

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi