Müüa Hea pakkumine Korter valmis sissekolimiseks!
PÄIKESEROHKE KORTER KEILA KÜLJE ALL!
Lehola, Harju maakond, Harjumaa, 9, Lehola tee, Lehola, Lehola küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76612, Eesti
 • 52 000 €
 • 1 153 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 45,1
 • 1965
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

SEE KORTER ON JUBA VABA JA VÕTMED SAAB KÄTTE JUBA NOTARIS – EI MINGIT OOTAMIST!

KORTER
Müügis olev korter asub 2-korruselise maja 2 korrusel. Olles nii öelda otsapealne korter, avanevad akendest vaated nii maja külgmisele kui ka maja tagusele alale. Hommikupäike paistab korterisse just hoone küljelt ning päeva jooksul maja tagant, seega on korter väga päikeseküllane. Küttelahendusena korteris kasutusel olev soojuspump on suurepärane jahutaja ka suvisel ajal.
Korteri koosseisu kuuluvad esik, avatud köögiga elutuba, magamistuba ning wc-vannituba. Elutoast pääseb ka maja tagusele alale jäävale rõdule. Korter on üldiselt heas seisukorras, seinte osas vajab värv mõningast värskendust. Siseviimistluses on kasutatud mahedaid toone, seinad värvitud ning põrandatel laminaat. Wc-dushiruum on nii seinad kui põrandad plaaditud, paigaldatud põrandaküte.
Korterisse jääb sisse ka fotodel nähtuv mööbel.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Sooja vett saab 80 liitrise elektriboileriga. Küttelahendusena on kogu korterelamus kasutusel elektriküte ja iga korter korraldab kütmise iseseisvalt. Müügis olevasse korterisse paigaldatud õhk-õhksoojuspump, mis on oluline jahutaja ka suvisel perioodil.

Igakuised kommunaalarved ühistule on nii suvel kui talvel ca 60 eurot, sellele lisandub elektri kulu. Kütteperioodil tuleb arvestada elektri kuluga ligikaudu 250 eurot kuus, suuresti sõltub soojalembusest ning valitud elektripaketist.
Internetiühendus ja TV on kaabeldusega ja teenust pakub Telia.

HOONE
Korterelamul on toimiv ühistu, jõudumööda korrastatakse hoonet ning tehakse parendustöid, katusekatet on renoveeritud ligikaudu 8 aastat tagasi. Haldusteenust tellitakse jooksvalt vastavalt teostavatele töödele (muru niitmine, lumekoristus), ühiskoridori korrastamine on graafiku alusel elanike enda teostada.
Maja ees ja kõrval on loodud parkimisala, parkimine on tasuta. Maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külalistele.
Maja taha jääb kahe korterelamu vaheline suur haljasala. Hoone vahetus läheduses asub Lehola mõisa parkmets, mida hooldatakse pidevalt ja kuhu on sisse seatud väike discgolfi rada. Veidi eemal suurem laste mänguväljak koos ronimisalaga ja jalgpalliväljak.

ASUKOHT
Lehola on väike küla Lääne-Harju vallas, kus püsielanikke on ligikaudu 550. Leholas on väga aktiivne kogukond, kelle algatusel on küla keskmes nii jalgpalli- ja korvpalliväljak kui discgolfi rajad. Kergliiklustee on rajatud kuni Keilani, millega on loodud ideaalsed võimalused tervisesportlastele.
Leholas asub lasteaed ning samas hoones tegutseb hetkel veel ka Laulasmaa kooli Lehola maja, kus saab hariduse kuni 6. klassini. Põhihariduse saamine valla koolides, kuhu on korraldatud ka õpilasvedu. Muud elutähtsad teenused on Keilas saadaval.
Lehola küla asub Tallinnast 30 km ja Keilast 5 km kaugusel ning ühistransport Keila ja Tallinnaga hea. Lähimad rongijaamad on ühes suunas 3 km kaugusel asuv Kulna ja teises suunas 3,4 km kaugusel asuv Niitvälja.

Selles sõbralikus külas on kogu naabruskond väga kokkuhoidev ja küla edendav!

Korter on koheselt vaba ja ootab Sind juba täna! Võta ühendust ja lähme vaatame üle!

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi