Müüa Hea pakkumine Korter valmis sissekolimiseks!
Oma hooviga perekorter Kloogal!
Klooga, Harju maakond, Harjumaa, 3, Metsa, Klooga alevik, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76703, Eesti
 • 89 000 €
 • 1 422 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 62,6
 • 1930
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KORTER VÄRSKELT RENOVEERITUD JA KOHE VABA !

KORTER
Müüki tulnud korter asub 2-korruselise kortermaja teisel korrusel. Korter on maja läbiva planeeringuga ning vaated akendest avanevad nii maja esisele kui maja tagusele küljele. Korteri on äsja läbinud kapitaalse remondi, mille käigus on vahetatud nii elektrijuhtmestik, kui kõik muud kommunikatsioonid. Korteri viimistluses sobitatud maitsekalt kokku värvid ja tapeedid, põrandaid katab kvaliteetne laminaat, lagedena paigaldatud pinglaed. Wc/vannitoa seinad veekindlate paneelidega kaetud, põrandad plaaditud.

Korteri koosseisu on kuulub esik, tualettruum koos dushinurgaga, avatud köögiga elutuba ning kaks eraldi paiknevat magamistuba. Ühes magamistoas on paigaldatud kamin.

Korteriga tuleb kaasa eraldi välja mõõdetud hooviala, kuhu saab rajada nii aiamaa, kui puhkeala või grillinurga.

KOMMUNIKATSIOONID
Kogu hoones on vesi tsentraalne, kuid kanalisatsioon lokaalne. Soe vesi saadakse elektriboileriga. Küttesüsteem kogu hoones kas ahiküte, elektri või õhusoojusega. Müügis olevas korteris on nii kamin/ahi, kui õhksoojuspump.

HOONE
Korterelamul on loodud ühistu, kuid väheste liikmete tõttu toimetavad remonditöödega trepikojad eraldi. Nii ongi hoone on poolenisti korrastatud uuendatud ja soojustatud on fassaad, vahetatud katus, püstakud ning elektrisüsteemid.
Hoonet ümbriteb oma hooviala, mis on ära jaotatud korterite vahel. Parkimine on planeeritud maja esisele alale. Müügis oleva korteri juurde kuulub ka välja mõõdetud hooviala.

ASUKOHT
Klooga on väga hea asukohaga alevik Lääne-Harju vallas. Kuigi see ligi 1000 püsielanikuga alevik on vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel Keilast, leiab siit kõik vajaliku. Kloogal on kaks kauplust, siit leiab nii meelelahutust, kui huviringe ja sportimisvõimalusi. Kloogal tegutseb 6-klassiline kool ning lasteaed. Kloogal on väga aktiivne kogukond, kelle eestvedamisel on korrastatud Klooga männimetsa alune ning järveäärne ala, rajatud on väli-jõusaal ning avalikud mänguväljakud, metsa alla on sisse seatud ka Klooga terviserajad. Kogukond on toonud Kloogale oma Kohvikutepäeva, mis kogub aina populaarsust ning erinevaid üritustesarju, mis leiavad aset eelkõige järve ääres. Klooga järv ongi üks atraktiivsemaid vabaaja veetmise kohti Kloogal. Selles saab käia ujumas nii suvel, kui ka talvel, siia on rajatud nii puhkealad, kui liivane rannaala. Talvisel perioodil saab lisaks talisuplusele ka sobivate ilmastikuolude korral sõita järvejääle tehtud jäärajal. Uudisena on järve äärde paigaldatud ka ujuv-saun, mis on koostöövili Eesti Kunstiakadeemia tudengitega. Lähimaks mereäärseks suplusrannaks on 4 km kaugusel asuv Kloogarand, kuhu saab edukalt ka jalgsi, kasutades metsaalust Kolme Klooga Matkarada! Lähimateks linnadeks on 14 km kaugusel asuv Keila ja 16 km kaugusel asuv Paldiski, naaberküla Kloogaranna on 4 km kaugusel. Rongi ühendus on Kloogalt väga hea kõikides suundades, bussiühendus erinevate piirkondadega hea. Klooga on suurepärane kodukoht aktiivsele inimesele, kes linnakärast eemal soovib elada. Kloogal on metsad seeni täis, järvevesi kosutamas nii suvel kui talvel ja puhkealad koos pikniku pidamiseks vajaliku varustusega!

Võta julgelt ühendust et korteriga lähemalt tutvuma minna!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi