Müüa Hea pakkumine
Avar perekorter koos majas elamise lisadega Vanamõisas!
Harjumaa, 3/2, Viirpuu tee, Vanamõisa küla, Saue, Saue vald, Harju maakond, 76407, Eesti
 • 220 000 €
 • 2 709 €

Ülevaade

 • 1
 • Vannituba
 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 81,2
 • 2019
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

SELLE PEREKORTERI JUURDE KUULUB LISAKS AVARALE ELAMISPINNALE KA MÕNUSALT SUUR HOOVIALA, KUHU SISSE SEATUD NII TERRASS KUI AIAMAA KOOS KASVUHOONEGA!

KORTER

Müügis olev korter asub 4 korteriga 2-korruselise maja esimesel korrusel. Korteri planeering on maja läbiv ja akendest avaneb vaade nii maja esisele, külgmisele, kui ka tagusele alale. Korteri koosseisu kuuluvad esik, suur avatud köök koos avara söögialaga, elutoa osa ning kaks eraldi asuvat magamistuba. Wc ja dush on ühes ruumis ning samasse ruumi on mahutatud ka väike saun. Magamistubade akendesse piilub hommikupäike, päeval paistab päike elutoa aknasse ning õhtuks jõuab maja esisele alale. Söögialast pääseb ka maja esisele küljele jäävale suurele mõnusale ja varb-seinaga veidi privaatsemaks muudetud terrassile. Terrass on osaliselt avatud ja sellelt saab hõlpsalt hoovialale ning seetõttu eriti mugav kasutada just suvisel perioodil sissepääsuna. Terrassile paistab õhtupäike, mis sumedatel suveõhtutel mõnusalt soojendab.

Korter terviklikult on tõesti valgusküllane ja siseviimistluses kasutatud mahedad heledad toonid rõhutavad selle avarust veelgi. Seinad enamasti värvitud, tubadele veidi isikupära lisatud tapeediga, põrandaid katab laminaatparkett. Pesuruumis/wc-s on nii seinad, kui põrand plaaditud, leiliruumis puitlaudis. Saunas kasutusel elektrikeris.

Korteri hinnas kajastuvad nii köögimööbel koos tehnikaga, kui mahukas garderoobikapp esikus. Muu mööbel kokkuleppel.

Korteri juurde kuuluvad ka hoiuruumi kasutamine, üks parkimiskoht ning notariaalse kasutuskorra alusel ka 250 m2 hooviala. Hooviala on ümbritsetud piirdeaiaga ning pidevalt hooldatud. Hooviala katab muru, rajatud on nii väike peenramaa, kui kasvuhoone, alustatud on maja küljele ulatuva terrassi ehitusega.

KOMMUNIKATSIOONID

Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed, teenust pakub Kovek AS. Internetiühendus ja TV on kaabeldusega, hoonesse on veetud ka Telia valguskaabel, korteril liitumisvalmidus olemas. Küttelahendusena on hoones kasutusel lokaalne keskküte õhk-vesi süsteemil, küttekehad asuvad põrandates. Suviseks lisajahutuseks on korterisse paigaldatud ka õhk-õhksoojuspump. Igas korteris ka soojustagastusega venitlatsioonisüsteem.

Igakuised kommunaalarved koosnevad vee, elektri ja prügiveo kuludest ning on seni jäänud suvel 150 ja talvel 250 euro juurde.

HOONE

Hoone puhul on tegemist väiksema korterelamuga, kus kokku 4 korterit. Ühte korterisse on sisse seatud bürooruumid ning seetõttu on registriandmete järgselt tegemist büroo-elamuhoonega. Korterelamus on täna kehtiv kaasomandivorm.

Hoone on heas seisukorras ning laenuvaba. Haldusettevõtte teenuseid ei kasutata, iga korter hooldab oma ainukasutuses olevat maalappi ise, ühiskasutusel olevaid alasid hooldatakse kordamööda.

PANE TÄHELE! – Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on hoone ette võimalik ehitada kuni 40m2 suurune abihoone (abihoone pind jaguneks kahe korteri vahel võrdsetes osades).

ASUKOHT

Vanamõisa on väga hea asukohaga elupaik. Perega on siin elada hea, kuna kõik asub väga lähedal. Asudes Saue linna külje all on see küla justkui omamoodi äärelinn. Vanamõisa küla elanikud kasutavadki eelkõige Saue linna pakutavaid elukondlikke teenuseid. Mõõduka jalutuskäigu kaugusel on Saue linna keskus, kus nii toidupoed, söögikohad, perearstid kui ka sportimise võimalused siseruumides. Vanamõisa ja Saue vahel on mugavamaks ja turvalisemaks liiklemiseks ka kergliiklustee.
Vanamõisa küla on rahulik ja vaikne piirkond, kus tiheda liiklusega teid ei ole.

Nii lasteaed kui kool asuvad Vanamõisast ligikaudu 3 km kaugusel, Saue linnas. Saue linna otsuse alusel pakub omavalitsus sõimerühmade asemel väikelastele kohta lastehoius. Linna sõimerühmi teenindav lastehoid asub Vanamõisas Viirpuu tänava otsas. Kooli sõidutab õpilasi koolibuss, mis väljub Vanamõisa bussipeatusest, kõigest paari minutilise jalutuskäigu kaugusel korterelamust.

Vanamõisa suur ja põnev Vabaõhukeskus asub korterelamust paari minutilise jalutuskäigu kaugusel. Vabaõhukeskuses on rajatud ka suur lastele mänguväljak, mida Viirpuu elanikud võivad tasuta kasutada. Vanamõisa Vabaõhukeskuses toimuvad nii suuremad kui väiksemad üritused igal aastajal. Üritustel saab nautida nii rahvuslikke rütme, kui ka adrenaliinist tulvil tegevusi. Looduse nautlejaid ootab looduses looklev ja Vabaõhukeskuse poolt hooldatud matkarada: ps://xn--vabahukeskus-uib.ee/vanamoisa-matkarada/

Selles sõbralikus külas on aktiivne ja kokkuhoidev kogukond, see on kodupaik kus naaber tunneb naabrit.

Müügis olev korter ootab just nüüd uut omanikku! Pöördu lisaküsimustega kindlasti ja tule korterit vaatama, saad veel enne suve linna lähedale maale ära!

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi