Võrratus Kloogarannas hubane suur maja, kodumajutuse perspektiiviga!

2, Käbimetsa tee, Kloogaranna küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76708, Eesti
 • 330 000,0 €

Ülevaade

 • Maja
 • Objekti tüüp
 • 4
 • Tuba
 • 3
 • Magamistuba
 • 162
 • 1946
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KLIENDIPÄEV 19 JUUNI KELL 13:00-16:00 – ERIHIND 320 000 VAID REGISTREERIJALE!

SIIA KRUNDILE SAAD SISSE SEADA NII KODU KUI KODUMAJUTUSE – KLOOGARANNA NII OOTAB  SUVEPERIOODIL ÖÖBIMISE PAKKUJAT!

KRUNT JA HOONE

Sellel ligi 2300 m2 suurusel krundil on hoovialaks kasutusse võetud ligikaudu 1700m2, teine osa on planeeritud tulevikus suvitusmaaks, kuhu ehk väike saunamaja ning mõni kämping rajada, et oleks koht kus võõrustada Kloogaranna küla nautima tulnud külastajad. Hooviala on kahest küljest ümbritsetud noore elupuuhekiga ning kahele küljele on rajatud kõrge puitaed. Privaatsus ja mõnus olemine on tagatud!
Eluhoone paikneb krundi nurgas ja seega on aias ruumi nii lastel lustimiseks, kui suurtel grillimiseks ning rohenäpul ka oma peenramaa rajamiseks. Krundile paistab päike varahommikust kuni hilisõhtuni. Metsatukk kinnistu piiril ei varjuta päikest, vaid lisab hoovi mõnusat metsakohinat ja linnulaulu.

Algupäraselt 1946 aastal ehitatud majast on 2013 aastal ümberehitatuna valminud veidi ruumikam ja tänapäevasema lahendusega eluhoone. Nii on hoones eraldiseisev tehnoruum, kui ka soe garaaz, lisaks eluruumidele ka saun ja pesuruumid. Ruumide viimistluses kasutatud mahedaid toone, mis maja avarust ja valgusküllust veelgi rõhutavad. Puidust trepp ja disainielemendid toovad hoonesse mõnusa maamaja tunde ja kombineeritult mööbliga mõjub elamine väga hubaselt.

Hoone väiksemast eeskojast sisenedes tervitab Teid avatud esik, millest vasakule jääb avar ja kõrgete akendega elutuba ning paremale köögiala. Esikusse jääb ka teisele korrusele viiv puidust trepp. Esimesel korrusel sisse seatud pesemisruumides ei puudu ka vana hea puukerisega saun. Avatud köögist viib eraldi uks nii garaazi ning tehnoruumidesse, kui ka alumisel eraldi seisvasse korruse magamistuppa. Kööki on paigaldatud eritellimusel ja integreeritud tehnikaga mööbel. Köök on siin tõeline suure elamu süda, kuhu mahub nii pere kui ka sõpruskond.
Teisel korrusel on sisse seatud kaks suurt eraldiseisvat magamistuba, kus mõlemis ka katusealused panipaigad. Teisel korrusel ka wc ning vannituba. Lisaks saab trepihallist mõnusale rõdule, kuhu paistab päike hommikust lõunani. Rõdu mugavalt katuse all, et ka veidi sombusema ilmaga värsket hommikut nautida.

Hoones 2013 aasta renoveerimise käigus vahetatud kogu elektrisüsteem, elutuppa ehitatud suur kamin, mille õhkjaotussüsteem tagab sooja liikuvuse majas. Maja põhiküttena siiski paigaldatud keskkütte katel, kuhu ühendatud terve esimese korruse ruumides paigaldatud põrandaküte (kütet saab igas ruumis eraldiseisvalt ka reguleerida). Küttekatel on 2019 aastal välja vahetatud ning varasema õli- ja elektrikütte asemel on nüüd õhk-vesi süsteem. Hoone veevarustus on oma puurkaevust, mille sügavus 40 m ning kanalisatsioon 5m3 kogumismahutiga. Maja ülalpidamise kulud on viidud võimalikult madalale, ning igakuised kulud koosnevad enamasti elektrikulust (suvekuudel ca 60 ja talvel ca 300 eurot).

LÄHEDAL

Müügis olev kinnistu on oma asukoha poolest lihtsalt suurepärane. Kinnistult legendaarsesse Kloogaranna suplusranda 1,5 km. Lähima kaupluseni “Treppoja”, kõigest 450m ning kohe kinnistu kõrval asub bussijaam. Kinnistu põhjapiiriks on Paldiski mnt, millest hooviala eraldab kõrge puitaed ja sirelihekk. Kinnistule pääseb mugavalt Käbimetsa teelt, mis on ühtlasti vana metsasiht, mida mööda jõuab 2,3 km kaugusel asuva Klooga raudtee jaamani. Käbimetsa tee on ka osa Kolme Klooga Matkarajast, mis on väga mõnus ca 4h kestev matkarada läbi ajaloo ja looduse.

ASUKOHT

Kloogaranna küla on viimaste aastatega vaid parenenud. Nii on kunagisest lemmik suvitusrajoonist kujunemas nüüdne lemmik elupaik. Rannaala on korrastatud ja loodud on rohked võimalused rannaspordiks ning puhkamiseks. Rannaalale on laudisest rajatud pikad mõnusad käiguteed ning Kloogarannas on suveperioodidel nii välisüritusi kontserdite näol, kui mõnusaid välikino õhtuid. Veidi eemal asuvad Treppoja astangud ning mõne kilomeetri kaugusel Laulasmaa puhkekompleks. Keilasse ca 10 km ja Tallinnasse 30 km. Ühistrasnpordi ühendus on väga hea nii busside kui rongide osas, nii maa poole kui otse linna suunas.

See kodu ootab hakkajat peret, kellel suur sõpruskond või kellel plaan pakkuda majutust oma tagahoovis ka võõramatele! Ootan su kõnet!

 

 • Linn Kloogaranna
 • Maakond Harjumaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi