Värskelt renoveeritud korter kesklinna vaikses piirkonnas!

18, Herne, Veerenni, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10135, Eesti
 • 125 000 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 41
 • 1938
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KLIENDIPÄEVA RAAMES ERIHIND (TAVAHIND 133 000)! REGISTREERI OMA TULEK!

KORTER

Müügis olev korter asub väärika 2 korruselise puitmaja teisel korrusel. Korteri aknad avanevad maja tagusele hoovile. Hoovipoolsete akende tõttu ei jõua korterisse ka tänavamüra. Akendesse paistab hommikupäike kuni lõunani. Kuna korter paikneb maja keskmes, on see väga soe ka külmemal aastaajal.
Korterisse sisenedes avaneb esik, millest pääseb kõikidesse korteri ruumidesse. Korteris on kõik toad eraldiseisvad ja ustega sulgetavad. Välisuksest sisenedes jääb vasakut kätt tualettruum, kergelt vasakule elutuba, otsevaates köök ning paremat kätt magamistuba. Kogu korter on saanud värskelt maitseka viimistluse lagedest põrandani. Vahetatud on nii aknad, uksed, elektrijuhtmestik kui ka korterisisesed vee- ning kanalisatsioonitorud. Wc ja vannituba asuvad ühes ruumis ning selle seinad ning põrand on plaaditud. Korteri kööki on alles jäetud toimiva soojamüüriga väike mõnus puupliit, samuti on alles elutoas paiknev stiilne töökorras pottahi. Kütte-lahendusena ongi kasutusel ahiküte, soojamüüriga puupliit kütab nii kööki kui magamistuba, elutoas annab sooja ahi. Korteriga tuleb kaasa puukuur ning keldriboks.

KOMMUNIKATSIOONID

Hoones on kütte-lahendusena kasutusel valdavalt ahiküte, lisaküttena kasutatakse elektritoitel seadmeid. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed, soe vesi boileriga. Igakuised kommunaalkulud jäävad ca 60 euro kanti ning elektikulu ca 25 eurot kuus.
Majas on ka toimiv gaasitrass, mida kasutab 1 korter, vajadusel saab müügis oleva korteri ka suuremate kuludeta gaasitrassiga ühendada.

HOONE

Selles 1938 aastal ehitatud puitmajas on kokku 10 korterit ning sokklikorrusel juba üle 10 aasta tegutsev väike pagarikoda koos pagariäri kohvikuga. Majaelanikud on rahulikud ja sõbralikud. Majas tegutseb KÜ, kuid suuri muudatusi ja renoveerimistöid hoone juures tehtud ei ole. Tuleviku plaanidesse jääb kogu hoone tehnosüsteemide, fassaadi, sokkliosa ning katuse renoveerimine, samuti katusealuse ruumi võimalik väljaehitamine eluruumideks. Trepikoda on lukustatav ja seda hoiab korras koristaja, samuti hooldatakse hoovis olevat haljasala ning korraldatakse talvisel perioodil lumetõrjet. Korteriühistu laenuvaba, remondifondi kogutakse hoone parendustöödeks.
Hoone juurde kuulub suur hooviala, kus täna seisavad vanad kuurid, mida tulevikus on plaanis lammutada või ümber ehitada ning hoovialale luua eraldi parkimisala ja haljasala koos puhkealaga. Praegu on hoovialal aja jooksul väljakujunenud parkimisala ning haljasala, kuhu sisse seatud lihtsam puhkenurk. Lisaparkimine tänaval.

ASUKOHT

Maja asukoht on suurepärane. Hoone asub Tallinna kesklinna vaiksemal tänaval, Herne ja Magasini ristmiku vahetus läheduses. Piirkond on rahuliku liiklusega ning vaikne, just ideaalne koht kus elada. Kõik eluks vajalik on kohe läheduses olemas. Lähiümbruses asuvad peamiselt väiksemad korterelamud. Hoonest väikese jalutuskäigu kaugusel asub Vaikne park koos laste mänguväljakuga ning veidi eemal Tiigiveski park koos koerte jalutus-aiaga ning Kalevi Spordihall, staadioni ja tenniseväljakutega.
Stockmann ja Solaris on 10-minutilise ning Vabaduse väljak ja Tallinna Vanalinn 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Läheduses on koolid ja lasteaiad ning Ida-Tallinna Keskhaigla. Lähimad bussipeatused asuvad Veerenni ja Liivalaia tänavatel.

Korter valmis üleandmiseks juba täna, helista ja lepi aeg kokku tutvumiseks.

 • Linn Tallinn
 • Maakond Harjumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi