Värskelt renoveeritud ja koheselt vaba korter looduskaunis Roosna-Alliku alevikus!

4, Ristiku, Roosna-Alliku alevik, Roosna-Alliku, Paide linn, Järva maakond, 73201, Eesti
 • 43 000 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 68
 • 1984
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KIIRELE OSTJALE OMA VALITUD VÄRVITOONIDES MAALRITÖÖD VÄGA HEA HINNAGA – SAAD VEEL ENNE SISSEKOLIMIST OMA UUE KODU ENDA JÄRGI DISAINIDA!

KORTER
Müügis olev korter asub 3-korruselise maja kolmandal korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga ning aknad avanevad nii maja esisele kui maja tagusele küljele. Korteris on ka kaks rõdu, millest üks maja tagumisel ja teine maja esisel poolel. Maja esine rõdu on naaberkorteriga kahasse. Hommikune päike paistab köögi poolt ning õhtupäikest saab nautida elutoa aknast.
Korterisse sisenedes tervitab tulijat avar esik, millest paremale poole jääb pooleldi avatud köök ning vasakule poole avatud elutuba. Elutoast pääseb nii wc-vannituppa kui kahte eraldi asuvasse magamistuppa. Kogu korter on värskelt täielikult renoveeritud ning koheselt vaba uute omanike sissekolimiseks. Renoveerimise käigus on välja vahetatud kogu elektrijuhtmestik ning vee- ja kanalisatsioonitorustik, küttelahendusena on paigaldatud temperatuuri anduriga uus õhksoojuspump (Mitsubishi Heavy SRK25ZS/SRC25XSX-W). Wc-vannitoas põrandad ja seinad plaaditud, sooja hoiab põrandaküte ning dushinurgas massaazi funktsioonidega paneel, ruumis asub soojavee boiler (71l) ja valamu kõrvale on loodud pesumasina valmisolek. Kööki paigaldatud köögimööbel koos integreeritud ahju (beko) ja pliidiga (lasker). Köögivalamu juurde on loodud ka nõudepesumasina valmisolek. Kõik korterit teenindavad seadmed ja tehnika on täiesti uued ja ostja saab kaasa nii ostutsekid kui garantii dokumendid.
Korteri viimistlemise käigus on seinad värvitud valgeks, jättes uuele omanikule vabad käed oma maitse järgi valida seintele sobilik värvitoon või kasutada muud disaini. Põrandaid katab kvaliteetne laminaatparkett ning kogu korteri ulatuses on paigaldatud kõrgelt hinnatud ja pika garantiiga pinglaed (korteri eluruumides ja köögis valge matt, wc-vannituba kõrgeläikega). Korteri välisuksena kõrgemasse klassi kuuluv turvauks.

KOMMUNIKATSIOONID
Külm vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, soe vesi elektriboileriga. Kommunaalarved keskmiselt 45 eurot kuus, kommunaalarvetele lisandub veekulu. Elektritasu koos korteri kütmisega detsembris oli 100 eurot (fikseeritud hinnaga pakett). Internetiühendus ja TV on kaabeldusega.

HOONE
Korterelamul on toimiv ühistu, remondifondi kogutakse summat fassaadi soojustamise ja uuendamise jaoks, katus renoveeritud 2016. Fassaadi soojustamine ja remont on plaanis tõsisemalt arutlusse võtta juba sellel kevadel. Värskelt on uuendatud ka kõikide trepikodade elektrisüsteemid. Korterelamul puudub ühine keskküttesüsteem ning korterites on loodud iseseisvad küttelahendused. Maja ees ja küljel on parkimisala, parkimine on tasuta ning parkimiskohad vabad, maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külaliste autodele. Maja ümbuses haljasala ning maja küljel lastele mänguväljak.

ASUKOHT
Roosna-Alliku on väike alevik Järva vallas, mille lähimaks keskuseks on 12 km kaugusel asuv Järva-Jaani. Selles ligi 450 püsielanikuga alevikus asub nii lasteaed ja põhikool, kui vallavalitus ja raamatukogu koos noortetoa ja perearstikeskusega. Looduskaunis koht, kuhu on loodud võimalused nii mõisapargis jalutamiseks, kui aiamaa pidamiseks. Alevikus on rajatud mitmed vabaaja veetmise võimalused nii suurematele kui väiksematele, lisaks mini-spordiväljakule ja Pumptrakci rajale on lähiajal plaanis rajada madalseiklusrada. Suvel pakub mõnusat jahutust 2,2 km kaugusel tehisjärve äärde rajatud rannaala, kus meelt saab lahutada nii atraktsioonidel, kui ka suvistel üritustel.
Asudes Tallinnast ligikaudu 85 km ja Paidest 20km kaugusel on ühistranspordina kasutusel liinibussid. Bussiühendus lähima linna Paidega väga hea, bussiliiklus ka muudesse naaberlinnadesse ja alevikesse korraldatud hästi.
Roosna-Allikust 25 km kaugusel asub ka rohkete puhke- ja spordivõimalustega Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus!
ROOSNA-ALLIKU PAKUB SUVEL ROHKELT SEIKLUSI LOODUSRADADEL NING TALVEL MÕNUSAID SUUSARADU!

Lisaküsimused on oodatud ja korteriga tutvumiseks on vajalik eelnevalt aeg broneerida!

 • Linn Roosna-Alliku
 • Maakond Järvamaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi