Tule raja oma kodu linna läheduses looduses!

Illurma küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76623, Eesti
  • 54 900,0 €

Ülevaade

  • Maatükk
  • Objekti tüüp

Kirjeldus

SÕBRAKUU RAAMES KA SÕBRALIKUM HIND – NÜÜD 54 900 EUR (varem 59 900)!

Privaatse asukohaga elamumaa võimalusega krunt Illurma külas, kohe Niitvälja naabruses.

KINNISTU
Väike-Jaani elamukrundil on kaks lähemat naabrit ja kaks kaugemat naabrit, piirkond vaikne ja looduslik. Kinnistuni viib avalik tee, mida hooldab kohalik omavalitsus aastaringselt. Kinnistut läbib eratee, mis teenindab kahte edasi jäävat majapidamist. Kinnistule kehtib üldplaneeringu järgne ehitusõigus 1 eluhoonele ja 1 abihoonele. Eluhoone ehitustingimuste järgi on õigus ehitada kahekorruseline kuni 8 m kõrge elamu ehitusaluse pinnaga kuni 300m2.

KOMMUNIKATSIOONID
Kinnistu vee ja kanalisatsiooni lahendus peab olema lokaalne, mis praegu rajamata. Elektri liitumine ampripõhise tasuga, liitumiseks pakkumine olemas. Internet üle õhu.

ASUKOHT
Illurma küla asub mõnusalt Keila lähedal, kaugele ei jää ka Kloogaranna supelrand ning kinnistu vahetus läheduses asub Niitvälja golfikeskus ja kohe selle vastas asuv ratsabaas. Lopsakas loodus ja ahvatlevad seenemetsad on kinnistu ümbruses igas suunas ootamas.

Peamagistral Paldiski mnt on kinnistu piirist ca 800 m kaugusel. Paldiski mnt ääres asub ka bussipeatus ja sealt saab liikuda nii linna suunal kui maa suunal väga mugavalt. Illurma külast Tallinnasse on ligikaudu 30 km, Keilasse 6 km, Kloogaranda 6 km. Kuigi lähimaks kooliks jääb Keila, on piirkonna kooliks siiski Laulsamaa kool, koolilaste veoks on tellitud koolibuss. Lähim lasteaed asub Leholas, mis asub kinnistust ca 4 km kaugusel, kuid ka Laulasmaa lasteaed teenindab piirkonna lapsi. Müügis olev kinnistu on ideaalne elupaik, mis asub linnakärast eemal, kuid piisavalt Keila linna lähedal, mis loob võimalused nii hobitegevuseks kui sportimiseks, tagades nii arstiabi ja asjaajamised kui ka laia kaubavaliku.

Lisainfo saamiseks võta julgesti ühendust!
NB! kinnistuga tutvumiseks on vajalik eelnev teavitus, et naabrivalve maha võtta!

  • Linn Lääne-Harju vald
  • Maakond Harjumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
  • Monika Ristikivi