Suure krundi, väärika ajalooga maja mere läheduses

Põdra, Rannametsa — Ikla (vana Riia maantee), Kabli, Kabli küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond, 86002, Eesti
  • 166 550,0 €

Ülevaade

  • Maja
  • Objekti tüüp
  • 132

Kirjeldus

MAJA

Müüa väärika ajalooga maja Kabli keskuses. Hoone on ehitatud 1880a. Maja koosseisu kuulub 3 tuba, köök, vannituba, kinnine veranda, esik, wc ja 2 panipaika. Elutoa lagi on ehitatud omapäraselt laineliselt. Tubasid köetakse 2 ahjuga. Korsten ja korstnajalg on uus. Vanast ajast säilunud ka veel toimiv leivaaghi. Köögis on kütmiseks puupliit ja osaliselt ka põrandaküte. Vannitoas on põrandaküte ja valmidus kanalisatioonile wc poti jaoks. Sooja vee jaoks on boiler. Süüa on võimalik teha nii puupliidi kui ka gaasipliiti kasutades. Lisaks on majal veel õhksoojuspump. Vesi on oma puurkaevust ja on ka salvkaev. Kanalisatsioon läheb kogumiskaevu. Maja on ehitatud puitkonstruksioonile, väljas laudis. Maja aknaraamid on taastatud mõned aastad tagasi. Klaasid on käsitsi puhutud. Maja katus ja vihmaveesüsteem on paigaldatud 10a tagasi. Maja vundament on korralik, maakividest laotud. Elektrijuhtmestik uuendatud. Rohkemate eluruumide vajadusel on võimalik välja ehitada ka teine korrus. Krundi piirile on veetud ka valguskaabel. Elektriühendus on 3x32A

HOONED

Kinnistu juurde kuulub mitmeid lisahooneid, kõik on kantud ehitisregistrisse. Hoonete katuste harjalauad vahetatud ja kõik on veekindlad.

Suvemaja-garaaz – Hoovi peal asub saunamaja koos väikese garaaziga auto jaoks. Üldpind 65m2. Saunamajas on uuküttega köök, riietusruum, kaminatuba ja saun,

Laut- Ehitusalune pind 44m2.

Kuur- Ehitusalune pind 42m2.

Suur hobusetall 168m2 milles koht päris mitmele hobusele ja lakapealne heinte jaoks.

Suur kelder millel on eesruum ja 2 suurt hoiuruumi. Kõrval lisaks väiksem kelder mis pole kasutusel.

Suur garaaaz koos kanaliga kuhu mahub sisse ka veoauto.

Ait koos lisaruumidega 116m2. Aida ehitusaasta on 1900a.

Kasvuhoone vundament 60m2.

Toimiv suitsuahi.

Krunt on suures osas piiratud traataiaga.

ASUKOHT

Kinnistu juurde kuulub 2 katastriüksust (21303:002:0661 ja 21303:002:0662) kogupinnaga 39300m2. Elumajast mereni on vaid 150m. Maja asub kõrgemal mäe peal ja uputusi karta kindlasti ei ole vaja. Tänud krundi paiknemisele on maja küla keskuses kuid siiski privaatse asukohaga ,niiet naabrid ei sega. Õueala on väga heas korras ja hooldatatud. Krundil on mitmed viljapuud (külmakindlad kirsi-,mureli-,ploomi-,viinamarja-,pirni- ja õunapuusordid ning marjapõõsad). Lisaks on palju rohumaad ja põllumaad.

Kabli rand on hinnatud ja ilusa rannajoonega koht kus suviti mere ääres viibida. Külas on olemas pood/pagar. Äsja renoveeritud seltsimaja. Plaanitakse avada võimalikult kiiresti lastead. Ümberringi on palju looduskaitsealasid ja maastikukaitsealasid. Küla piiril asub linnuvaatlustorn. Suviti toimub Kablis Päikeseloojangufestival.

Krundi piirilt jookseb läbi Ikla maantee.

Paljude lisahoonete ja asukoha tõttu on kinnistu sobiv turismiteenuste pakkumiseks.

Kool

Häädemeeste Keskkool 8.97km
Metsapoole Põhikool 11.64km

Lasteaed
Kabli Lasteaed 0.81km
Häädemeeste Lasteaed 9.3km

Pood
Massiaru kauplus 8.59km
Häädemeeste Konsum 9.06km
Centrum pood 9.49km

 

Treimanis ja Häädemeestel on Vene- Õigeusu kirikud (13km ja 9km)
Häädemeestel Luteri Kirik (9km)

 

 

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Madis Kandla
  • Madis Kandla