Soojades toonides hubane 2 toaline korter!

 • 39 999,0 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 53.8

Kirjeldus

     

KORTER
Müüdav korter asub maja esimesel korrusel. Korteri aknad on hommikupäikese poole ning vaade avaneb tänava poolsele küljele. Siseviimistluses on kasutatud heledaid ja sooje toone, mis muudavad korteri mõnusalt hubaseks. Eluruumide põrandatel parkett, esikus ja vannitoas plaaditud põrandad. Vannitoas on ka põrandaküte.
Avatud köögi ja elutoa vahel asub pelletkamin, mille soojustoru suundub ka magamistuppa. Kamina küttesoojus on piisav nii jahedatel sügisõhtutel ja kevadisel perioodil, kui pehmemal talvel. Talvisel perioodil kulub ühes kuus ca 6x15kg kotti pelletit. Külmemal talvel on lisaküttena kasutusel elektriradiaatorid. Korter on täielikult renoveeritud 2017 aastal. Renoveerimise käigus on korteris vahetatud aknad, elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonitorustik. Korterisse tuleb külm vesi linnatrassist, soe vesi elektriboileriga (100l).
Korterisse jääb köögimööbel koos integreeritud tehnikaga ning magamistoas asuv garderoobisüsteem.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on linnatrassist. Küttekulu lisandub pelleti soetuse näol. Igakuised kommunaalarved sisaldavad vee- ja elketrikulu, arved koostab vastavalt esitatud näitudele KÜ. Suvine kulu ca 80 eurot, talvine kulu 130 eurot.

HOONE
Korterelamu on ehitatud 1953 aastal, reoveeritud on katus, vee- ja kanalisatsioonitorustik ning elektrisüsteemid.
Majas on aktiivselt tegutsev korteriühistu ning planeeritud on renoveerida maja fassaad ja trepikojad ning soojustada vundament. Trepikodadesse sissepääs on hoovi poolt, kus asub ka parkimisala. Parkimine on tasuta ning kindlaid kohti korterite vahel jagatud ei ole. Parkimisalal on piisavalt ruumi ka külaliste autodele.

ASUKOHT
Paldiski on kaunis sadamalinn põhjarannikul, mille mereäärsetel aladel on pankrannik ning RMK puhkealad, linna serva on rajatud disc-golfi rada ja linnast 3 km kaugusele jääb majakas. Majakani viiva kergliiklustee valmimine on planeeritud juuni 2021. Ideaalne võimalus jalutada looduses ja nautida kaunist merevaadet või harrastada tervisesporti. Paldiski asub Tallinnast 50 km ning Keilast 24 km kaugusel. Transpordi ühendus Tallinnasse on korraldatud elektrirongi ja bussiga, ühendus nii Keila kui Tallinaga hea. Paldiski linn kasvab ja areneb jõudsalt, keskpark on saanud kauni puhkeala. Paldiski keskuses asuvad Kaubamaja ning Coop kauplus, lühikese jalutuskäigu kaugusel on nii Grossi Toidukaubad kui Maxima kauplused. Paldiskis on mitu väikekohvikut ja toitlustajat. Paldiski linnas on kaks lasteaeda ja kaks kooli, millest mõlema puhul on üks venekeelne ja teine eestikeelne. Paldiski linnas tegutsevad ka muusikakool, ujula ja spordisaalid ning erinevad tegevuskeskused ja muuseumid. Paldiskis tegutseb nii perearst kui ka konstaablipunkt. Paldiski linnas asub Lääne-Harju Vallamaja. Paldiski on väikelinn, mis pakub oma elanikele nii töökohti kui tegevust noorematele ja ka vanematele linnaelanikele.

Kui see on kodu, mida oled otsinud, võta kindlasti ühendust ja lähme korterit vaatama!

Aadress

 • Linn Paldiski
 • Maakond Harjumaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi