Rohkete võimaluste ja suure krundiga maja

Holdre küla, Tõrva vald, Valga maakond, 68505, Eesti
  • 89 000 €
  • 23 421 €/€/m2

Ülevaade

  • Maja
  • Objekti tüüp
  • 5
  • Tuba
  • 3
  • Magamistuba
  • 380

Kirjeldus

MAJA
Ajaloolise hõnguga maja esimene korrus on ehitatud palgist, teine korrus püstpalgist. Maja otsas on 122 m2 silikaadist garaaž-töötuba.
Esimesel korrusel asuvad esik, saun, duširuum, köök, elutuba, kabinet, kolm lisatuba ja WC. Elutoas on säilinud originaalsed seinad, lagi ja põrandalauad. Ülejäänud põrandaid katavad laminaatparkett ja plaadid. Elutoast pääseb ka verandale. Kolm lisatuba on säilinud originaalsetena, sinna on paigaldatud vee- ja kanalisatsioonivõimalus.
Teisel korrusel asuvad koridor, kolm magamistuba ja WC. Magamistoast pääseb suurele rõdule. Põrandaid katab teisel korrusel laminaatparkett.
Majale annavad sooja väga korralik puupliit, bullerjan, ahi, kamin ja paigaldatud on uus õhksoojuspump, mis kütab ära kuni 200m2.
Sisustuse koha pealt on võimalik läbi rääkida.
Majal on profiilplekk- katus.

KOMMUNIKATSIOONID
Olemas on vesi ja kanalisatsioon. Soe vesi tuleb boilerist- saunas 150L ja köögis 10L.
Tööstusvool 3×40 amprit.

LISAHOONED JA ÕUEALA
Lisaks maja küljes olevale garaažile kuulub maja juurde ka 2011. aastal ehitatud garaaž-tööstushoone (150 m2) ja selle küljes on 100 m2 katusealune puude jaoks (Uuele omanikule jääb ka alustuseks piisavalt puid). Kohe maja kõrval asub bussipeatus. Majast üle tee on toimiva kuivatiga aidahoone. Ka on olemas renoveerimist vajav suitsusaun. Õuealal on kena grillimisala koos katusealusega. Õuealale jäävad ka hooldatud peenrad, kuusehekk, viljapuud ja tammed. Krundil on ka tiik, kus kasvavad vesiroosid ja kuhu juurde on veetud tööstusvool, seega on võimalik tiigi äärde saun ehitada. Lisaks on võimalus maad harida. Krundile jääb ka noor hooldatud männik, kus saab marjul ja seenel käia.

ASUKOHT
Maja asub Holdre külas vaid minuti kaugusel ajaloolisest Holdre lossist. Hetkel on loss taastamisel ja sinna on oodata midagi põnevat. Ka on selle aasta sees planeeritud teetööd (https://www.mnt.ee/eng/helme-holdre-taagepera-1?fbclid=IwAR36SUeCuJJIr4ary1x2OXiA48WvGfSHec_RcfDRpZmM7nELBJOddej_NYM)
Lähim keskus on Tõrva, mis asub 10- minutilise autosõidu kaugusel.
Naabrid on ümberringi valdavalt noored pered.

TURVALISUS
Paigaldatud on Falck valvesüsteem.
Majal on kehtiv kindlustus.

Tegemist on väga hea võimalusega!
Lisainfo saamiseks ja juba koha peal tutvumiseks võta kindlasti ühendust!

  • Linn Holdre

Compare listings

Compare