Renoveerimise lõppjärgus korter, mille sisekujundajaks saad olla ise!

15, Lehola tee, Lehola, Lehola küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76612, Eesti
 • 69 000,0 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 60
 • 1979
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

         

VÄRSKE HINDAMISAKT, MIS TOETAB OSTUSUMMAT!

KORTER
Müügis olev korter asub 3-korruselise maja kõrgemal 1 korrusel. Korter on planeeringuga läbi maja ning aknad avanevad nii maja esisele kui maja tagusele küljele. Hommikune päike paistab magamistubade ja elutoa akendesse ning päevane päike maja ette avanevate köögi aknasse. Korterisse sisenedes laiub avar esik, millest otse jääb avatud köögiga elutuba ning vasakule eraldiseisvad magamistoad. Wc ja vannituba on renoveerimise käigus liidetud ja hetkel ootab ruum plaatimistöid. Korteris on lõppjärgus täielik renoveerimine, mille käigus on vahetatud kõik põrandad ning elektrijuhtmestik ja torustik, paigaldatud uued kütteradiaatorid, uuendatud on nii seinad kui laed. Pinnad on krunditud ja lõppviimistluse ootel. Eluruumide põrandatel parkett, wc-vannitoa ruumis paigaldatud hüdro-mastiks. Korter müüakse fotodel nähtuvas seisukorras, ostjale saab korraldada ehitusmeeste kontaktid. Korterisse tuleb külm vesi ühistrassist, soe vesi elektriboileriga (boiler asub keldris). Korteri juurde kuulub ka suur eraldi lukustatav keldriboks ning parkimiskoht.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Igakuised kommunaalarved suvel 60-70 ja talvel 100-120 eurot, lisandub elekter ja vesi. Elektrikulu on talvisel perioodil ligikaudu 15 ja suvel 10 eurot. Internetiühendus ja TV on kaabeldusega.

HOONE
Korterelamul on hästi toimiv ühistu. Hoonel on renoveeritud katus, vahetatud on vee- ja kanalisatsioonipüstakud, korterelamul on loodud oma keskkütte süsteem. Keskküte toimib õhk-vesi süsteemil, mis hoiab küttearved madalad. KÜ tegevusplaanid on maja ümbruse korrastamine ning trepikodade ja fassaadi uuendus on ootel. Maja ee laiub nii haljasala kui parkimiskohad, parkimine on tasuta ning parkimiskohad on korterite vahel välja jagatud. Maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külaliste autodele. Maja ümbruses haljasala mille vahetus läheduses asub Lehola mõisa park-mets, mida hooldatakse pidevalt ja kuhu on sisse seatud väike disc-golfi rada.

ASUKOHT
Lehola on väike küla Lääne-Harju vallas, Keila-Haapsalu mnt ääres, Keilast 5 km kaugusel. Püsielanikke on Leholas ligikaudu 550. Leholas on väga aktiivne kogukond, kelle algatusel on küla keskmes nii jalgpalli- ja korvpalliväljak kui disc-golfi rajad. Kergliiklustee on rajatud kuni Keilani, millega on loodud ideaalsed võimalused tervisesportlastele. Leholas asub lasteaed ning samas hoones tegutseb ka Laulasmaa kooli Lehola maja, kus saab hariduse kuni 6 klassini. Põhihariduse saamine, kas Keila või Laulasmaa Koolis, mõlemasse on korraldatud ka õpilasvedu. Asudes Tallinnast 30 km ja Keilast 5 km kaugusel, on ühistranspordina kasutusel liinibuss. Bussiliiklus Keila ja Tallinnaga hea. Lähim rongijaam on 2 km kaugusel asuv Kulna raudteejaam. Naabruskond väga kokkuhoidev ja küla edendav!

Korter ootab Sind juba täna! Võta ühendust ja lähme vaatame üle!

 • Linn Lääne-Harju vald, Lehola küla
 • Maakond Harjumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi