Reketi 5, Haapsalu

5, Reketi, Uuemõisa alevik, Uuemõisa, Haapsalu linn, Lääne maakond, 90401, Eesti
 • 295 000,0 €
 • 4 326,0 €/m²

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 68.2
 • 1936
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

Kui oled otsimas Haapsallu/Läänemaale midagi eriti eksklusiivset, siis see pakkumine võib just Sulle sobida!

Ajaloolise väärtusega Uuemõisa mõisakompleksi kuuluv maja, mis pärineb 18. sajandist, sai 2006 aastal rekonstrueerimise näol uue hingamise. Paksudest paekiviseintega hoonest tehti kortermaja, kus tänasel päeval 16 korteriomandit.

KORTER
2-toaline korter asub kortermaja teisel korrusel. Korteris köetavat pinda 41.4m². Kirsiks tordil on 24,3m² suurune rõdu/terrass, kuhu pääseb elutoast. Rõdult avaneb vaade Uuemõisa mõisapargile. Päike soojendab rõdu ja tubasid terve päeva!
Korter on renoveeritud ja heas korras! Säilitatud palju algupärast: kõrged laed, paksud seinad, väga suured ja avarad aknalauad.
Elutuba ja köök on ühes, magamistuba asetseb eraldi. Praegusel hetkel küll ust nende kahe vahel ei ole, kuid uus omanik soovi korral kindlasti leiab lahenduse. WC ja duširuum on ühes. Pesuruumi paigaldatud ka elektriline põrandaküte.
Elutubade põrandaid katab laminaatparkett, seinad kaetud värviga.
Pesuruumis kasutatud keraamilist plaati ja käsikrohvi.
Korter on maitsekalt möbleeritud (kaasa arvatud mõõtude järgi tehtud köögimööbel koos tehnikaga) ja suurem osa mööblist jääb uuele omanikule.
Maja esimesel korrusel asuvad lisaks korteritele ka maapealsed keldriboksid. Keldriruum on kuiv ja väga korralik. Korteri juurde kuuluv keldriboks on aknaga!

KOMMUNIKATSIOONID
Korteris keskküte. Külm vesi tsentraalne, soe läbi elektriboileri. Boiler on uus! Annab sooja vee nii pesuruumi, kui ka kööki.
Lisaks kaugloetavatele elektrinäidikutele on antud korteris ka veenäidikud kaugloetavad – mis omakorda tähendab, et ei pea tegelema igakuise näitude esitamisega.
Majas Telia valguskaabel.

MAJA
Kortermaja haldab tegus korteriühistu. Igakuised kulud on mõistlikud ja ühel arvel on kogu tarbitav kulu korteri kohta (seal hulgas ka elektri tarbimine). Igakuine remondifond on praegusel ajal ca 30eurot.
Trepikodade puhtuse eest hoolitseb koristaja. Maja ümbrus on alati korrastatud ja kena.
Majja sissepääsuks on välisuksel fonosüsteem, mida saab kasutada nii kiibi, kui ka koodiga.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Haapsalu kesklinnast paari km kaugusel asuvat Uuemõisa mõisa on esmamainitud 1539, mil see oli piiskopimõis. Antud korter asub mõisa kõrvalhoones, mis oli kasutusel abihoonena.
2006 aastal väljastati kasutusluba ehitise rekonstrueerimisel. Majja loodi 16 eraldiseisvat korterit ja lisaruumid.
Korteri rõdult avaneb vaade Uuemõisa pargile. Park on läbinud uuenduse ja on silmailuks linnarahvale. Samuti elupaigaks näiteks nahkhiirtele.
Uuemõisa pargis asub ka Haapsalu discgolfipark.

Majale lähemal on mõeldud nii suurematele, kui ka väiksematele elanikele. Maja küljel asub mänguväljak, kus kevad-suvisel ajal üleval nii batuudid kui ka liumäed. Lisaks kiigud ja muu lastele meelepärane.
Emade-isade rõõmuks on maja ees ka puhkeala koos pinkide-laudadega, kus ümbruses mõnus liha grillida ja ilma nautida.
Igale korterile kuulub ka hoovis olev kuuriboks.
Autoga pääseb maja ette vaid elanik, kuna maja ümbrus piiratud tõkkepuudega. Külastajatele on tõkkepuu taga piisavalt ruumi parkimiseks.

PS! Tegemist on väga omanäolise ja erilise pakkumisega. Ootame huvilisi kohapeale vaatama ja tutvuma ka korteri sisemusega! Sisepilte portaali ei riputa ja e-postiga ei saada, tõeline huviline tuleb koha peale tutvuma!

 • Linn Haapsalu

Funktsioonid

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Tiina Pern
 • Tiina Pern