ÕIGE KENA KODU UNISTUSTE SAAREMAAL!

Kopli, Laadjala — Karja, Kaarma-Kirikuküla, Saaremaa vald, Saare maakond, 93751, Eesti
  • 350 000 €

Ülevaade

  • Maja, Suvila
  • Objekti tüüp
  • 7
  • Tuba
  • 4
  • Magamistuba
  • 159

Kirjeldus

Saaremaa vallas, Kaarmal, on müügile tulnud suur palkmaja.
Maja asub Kuressaare linnast 14km kaugusel, 13min autosõitu.
Maja on rekonstrueeritud 25,4 meetrit pikk taluhoone.
Maja müüakse koos kõige mööbliga, mis piltidel näha.
Maja valvab G4S turvasüsteem.

PEAMAJA

Majja sisenedes võtab teid vastu valgusküllane ja avar esik, kus ühelt poolt pääseb elutuppa-kööki ja magamistubadesse.
Teisele poole jääb duširuum koos kahe duššiga, tualett ja saun.
Elutoas ootavad teid ääretult mugavad tugitoolid ja diivan koos suure kaminaga, mille ees perega istuda ja aega veeta. Elutoas on ka telekas ja õhksoojuspump. Elutoast viib samuti uks kaunisse magamistuppa.
Edasi viib uks maja südamesse, suurde avarasse söögituppa. Söögitoas on suur laud mille taga einestada ning bullerjani ahi mida ümbritseb Kaarma enda karjäärist toodud dolomiidist valmistatud ümbris.
Söögitoast viivad suured uksed ka maja ees olevale suurele terrassile.
Köögis on kasutusel kaunis Prantsuse köögimööbel, koos ahju, gaasipliidi, nõudepesumasina ja suure külmkapiga.
Söögitoast viivad teisele korrusele kaks treppi. Köögi poole jääv trepp viib ühte magamiskohta, elutoa poolne trepp viib teisele korrusele kus on veel kaks magamistuba. Igast magamistoast avaneb maagiline vaade enda ilusasse hoovi, taga paistab mets mille tagant tõuseb hommiku päike ja jalgrada mis viib jõeni.

KÕRVALHOONED

Maanteelt sisse keerates võtavad teid vastu ilusad metallväravad mis hoovi poole avanevad. Sissesõiduteest paremale jääb kõrge garaaž, kuhu mahuvad vabalt koos nii auto kui ka autokäru.
Õuele edasi minnes ootab teid saun, koos ilusa eesruumi ja kaminaga. Alt korruselt läheb ka trepp ülesse teisele korrusele, sauna peale, kus on ka magamiskoht. Alla sauna minnes on pesuruum ja parajalt suur leiliruum.
Õue keskele jääb vana ait, mis on seest tühjaks ja korda tehtud. Väga mõnus koht kus istuda koos pere või sõpradega vihmasel suvepäeval, või millal endal süda heaks arvab, täpselt õige õuemaja.
Aida kõrval on maa alune kelder, kus saaks hoida oma hoidikuid.
Aida taha jäävad kaks kuuri ja väliköök koos puupliidi ja grillinurgaga. Seal on ka kraanikauss kuhu on toodud ka vesi sisse, kus saab siis vajadusel nõusid või käsi pesta. Väliköögi ees on suur laud, mille taha mahub terve hulk häid inimesi.
Aeda sisustavad mitmed erinevad viljapuud ja lilletaimed.
Kompleksi ümbritseb kiviaed, kuid on tehtud ka paar väravat. Metsa poolsest nukast viib teid killustikuga kaetud oma isiklik jalgrada kenasti jõe äärde, vahepeal on ka pink ja istumiskoht looduse nautimiseks, samuti on istekoht ka jõe ääres.

Peamaja, sauna ja õuemaja katab rookatus, mida on uuendatud sel aastal.
Krundi enda pindala on 12836 m², ostuga tuleb kaasa ka kõrval olev krunt suurusega 19409 m² (27001:003:0341), et säilitada privaatsus.

ASUKOHT

Ligipääs kinnistule on väga hea- asfaltkattega teelt.
Aste Põhikool asub 4 km kaugusel. Lääne-Eesti üks suurimaid, Kaarma kirik, mis ehitati arvatavasti 1261. aastal, asub 0,6 km kaugusel. Kaarma maalinn, kus toimuvad ühed mõnusamad Saaremaa jaanituled ja muud üritused, asub vaid 0,4 km kaugusel.

Kui otsid enda perele elukohta, mis oleks vaikne ning rahulik ja kus kõik oleks olemas, siis see on täpselt teile. Tunned, et antud maja võiks saada sinu uueks perekoduks, võta julgelt ühendust ja lähme koos vaatama.

 

  • Maakond Saaremaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Kaido Kuusküll
  • Kaido Kuusküll