3-toaline hubane korter Haiba keskuses

Ülevaade

  • Korter
  • Objekti tüüp

Kirjeldus

Korteriomand, kivimaja

Lisainfo: parkimine tasuta, panipaik, TV, toad eraldi, mööbel, pakettaknad, parkett
Köök: külmik, köögimööbel
Sanruum: dušš, wc ja vannituba eraldi, uus torustik, vann, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte, kamin
Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, trepikoda lukus, naabrivalve, turvauks
Ümbrus: ümbruses eramud ja korterelamud, teed heas seisukorras, asub keskuses, naabrid ümberringi, veekogu: Haiba tiik

KORTER
Müügis olev korter asub 2-korruselise maja 2 korrusel. Akendest avaneb vaade maja kõikidele külgedele, seega paistab päike terve päeva jooksul korterisse. Korteris teostati värskendav remont 2019, mille käigus vahetati seinakatteid. Värskendust ootab köögi ja ühe magamistoa tapeet ning elutoa lagi. Põrandaid katab laminaat, wc ja vannitoa põrandad on plaaditud. Põrandaküte paigaldatud vannitoas. Korteril on paigaldatud puitalumiinium aknad, tegmist topeltakende süsteemiga. Kuigi korteri põhikütteks on keskküte, on elutuppa paigaldatud 2003 aastal kamin. Kamina ehituse dokumendid ja kooskõlastused on olemas. Korterisse jääb sisse esiku- ja köögimööbel, muu mööbel kokkuleppel. Korter on mõnusalt ruumikas ning suuremat renoveerimist ei vaja. Korteri juurde kuulub mahukas keldriboks. Müügitehingu järgselt vabaneb korter 2 kuu jooksul.

KOMMUNIKATSIOONID
Korteris on keskküte ning vee- ja kanalisatsioon on ühistrassist. Kommunaalkuludena tuleb talvisel kütteperioodil arvestada 200 euroga ning suvel 60 euroga. Elektri- ja veetasu vastavalt kulutatule. Internet ja teleteenused kaabeldusega.

HOONE
Tegemist on Haiba keskuses asuva 12 korteriga majaga, kus naabermajad jäävad vahetusse lähedusse, majade vahel on piisav vahemaa nii parkimisalale kui haljastusele. Korterelamus tegutsev KÜ on 2020 aastal tellinud hoonele auditi kaardistamaks renoveerimist vajavate hooneosade järjekorda. Plaanis on uuendada nii vee- ja kanalisatsioonitorustik, kui küttesüsteem ning katus ja fassaad. Hoones on keskküte, müügis olevas korteris lisaks kamin. Trepikodade välisuks on päeval lukustamata, öösel lukustatud, sissepääs võtmega. Trepikodades on ühiskasutatavad rõdud. Hoone keldrikorrusel asuvad keldriboksid on mahukad, sisenemine trepikojast ning boksid lukustatud. Maja ümber asuvad parkimiskohad ning haljasala. Parkimine on tasuta ja vabalt valitud kohale.

ASUKOHT
Haiba on endise Kernu valla keskus. Ligi 350 elanikuga külas on nii toidukauplus, rahvamaja, raamatukogu kui ka tegus noortekeskus. Lähimaks lasteaiaks ja kooliks on 2km kaugusel tegutsev Kernu Põhikool-Lasteaed. Täna Saue valla alla kuuluv Haiba on mõnusalt Tallinna külje all, ühistransport bussi näol toimib piisavalt, et võimaldada Tallinnasse sõit ka autovabalt. Haiba asub Tallinnast 45 km kaugusel, kõigest 30 minutit autosõitu. Lähimad naaberasulad on Kernu ning veidi eemal Ääsmäe. Haiba on loodusrikas kaunis kodukoht, Haibas keskel asub ka 3-saarekesega tiik, mis on omamoodi küla uhkuseks. Lisaks on võimalik külakeskusega kooskõlastada aiamaa kasutamine, aiamaad kasutavad juba mitmed elanikud, aiamaade ala on välja mõõdetud.
Haiba on vaikne ja rahulik paik, kus kodu rajada

.          

Aadress

  • Linn Saue vald
  • Maakond Harjumaa

Funktsioonid

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Otsi
Hinna vahemik Alates kuni
Teised omadused
Monika Ristikivi
  • Monika Ristikivi