Mereäärsed elamumaa kinnistud Kurkse külas!

Laheotsa, Padise — Kurkse — Harju-Risti, Kurkse küla, Laane küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76017, Eesti

Ülevaade

  • Maatükk
  • Objekti tüüp

Kirjeldus

KLIENDIPÄEV KURKSES 19. AUGUSTIL KELL 15.00-19.00! KLIENDIPÄEVAL SAAD TUTVUDA KA  EHITUSTINGIMUSTE JA DETAILPLANEERINGUGA! TULE JULGELT KOHALE JA VALI MEELEPÄRANE KRUNT VÄLJA! OOTAN SIND!

Müüki on tulnud väga hea asukohaga elamumaa krundid Kurkse külas. Merepiiriga elamumaa krunte on kokku 12, millest esimene juba broneeritud! Veel saadaval 11 krunti!

Kinnistute hinnad nähtavad viimasel fotol!

Elamukrundid Kurkse külas mere ääres Pakri hoiuala kõrval ootavad rahulikku elu ja kaunist loodust armastavaid inimesi. Kinnistute iseloomulikuks jooneks on avarad vaated. Kurkse elamukruntide arenduses on igal kinnistul oma merepiir. Kinnistute 8 ja 9 vaheline Lautri ala on ühiskasutatav kõigile paadiga merele minejatele.
Kinnistute suurused jäävad 10800 -18400 m2 vahele ning müügihinnas kajastub elektrivõrgu liitumispunkt kinnistu piiril ning igale kinnistule rajatav puurkaev. Elamukruntideni viib avalik tee. Piirkonna külastajatele on loodud parkimisala autodele ning kinnistu 1 kõrvalt mereni kulgev jalgtee.

Kinnistute jaotus on toodud planeeringu ala fotol.

Kurkse küla on maaliline mereäärne paik, kus saab nautida nii kalapüüki, kui metsas käiku. Kurkse lähimaks asulaks on 8 km kaugusel asuv Harju-Risti. Harju-Ristil tegutseb nii lasteaed, kui põhikool, lastele on treeningvõimalused kooli spordisaalis. Harju-Ristil asub muuhulgas ka esimese eestikeelse kooli järglane ja ainulaadse torniga kirik. Koguduse tööd juhib Eestis tuntud ja tunnustatud õpetaja Annika Laats.
10 km kaugusel asub Padise. Padisel on perearstikeskus, toidupoed, ehitusmaterjalide kauplus, tankla, kool ning lasteaed. Padisel on ka mitmed söögikohad ja läheduses asub Kallaste turismitalu, mille juures tegutsev Kalju lava pakub suveperioodil palju vabaõhu kontserte. Padisel asub samuti kunagine mungaklooster, mida järk-järgult restaureeritakse.
Kinnistute piirist Kurkse sadamani on ligikaudu 2,5 km. Sadamast 4 km kaugusele jäävad Pakri saared. Kurkse lähimaks linnaks saab lugeda Paldiskit, mis asub üle Pakri lahe, linnulennult 6 km kaugusel. Mööda maismaad on Paldiski linnani siiski 28 km. Keilasse jääb kinnistute piirist 30 km, Tallinnasse 57 km. Kurkse küla on 8 km Tallinnale lähemal kui enam tuntud Vihterpalu.

Lisainfo saamiseks võta julgesti ühendust!

  • Linn Kurkse
  • Maakond Harjumaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
  • Monika Ristikivi