Eksklusiivne disain ja lummav merevaade !

 • 95 000,0 €
 • 989,6 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 4
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 96

Kirjeldus

      

KORTER
Müügis olev korter asub 5-korruselise maja 4 korrusel. Aknad on suunaga maja esisele ja maja tagusele alale. Maja ette avanevate akende vaade on otse merele. Akendesse paitsab päevane päike. Maja tagumine ala on kortermajade sisehoov, parkimisalade ja puhkealaga. Korteri renoveerimise käigus on põhjalikult uuendatud kogu siseviimistlus. Põrandaid katab puitparkett, osaliselt põrand plaaditud, seinadele ja lagedele on paigaldatud müraisolatsiooniplaadid. Korteri siseviimistlust täiendavad disainvalgustid ja seinasisesed riiulid ning klaasitud valgusaknad. Elutoa ühes seinas on paigaldatud plaatmosaiik, mis põrandaplaatidega kokku sobitatud. Enamus korteri sisustusest on eritellimusel tehtud, diivanid stiilsed ja kvaliteetsed. 4-toaline korter on kokku ehitatud kahest korterist, milledest üks osa on jäetud külaliste alaks, kus on ka eraldi asuv tualett ja dush. Korteri põhiosana kasutatavad ruumid jaotuvad väiksemaks kontoritoaks, avaramaks elutoaks, magamistoaks ning köögiks. Korterisse on sisseehitatud saun (elektrikeris) ja wc-vannituba on varustatud Balteco mullivanni/kabiiniga. Põrandaküte paigaldatud vannitoas ning vahekoridoris. Korterile on paigaldatud kvaliteetsed pakettaknad. Korteri põhikütteks on keskküte, kuid elutoas on ka kergesti teisaldatav elektrikamin, pigem sisiustuselemdina. Korter on ruumikas, hästi läbimõeldud planeeringuga ning kvaliteetne ja stiilne. Korteri juurde kuulub mahukas keldriboks. Korter on müügis kogu mööbli ja tehnikaga ning on kohe vaba sissekolimiseks!

KOMMUNIKATSIOONID
Korteris on keskküte ning vee- ja kanalisatsioon on ühistrassist. Kommunaalkuludena tuleb talvisel kütteperioodil arvestada 250 euroga ning suvel 100 euroga. Elektri- ja veetasu vastavalt kulutatule. Internet ja teleteenused kaabeldusega. Paigaldatud on ka valvesüsteemid.

HOONE
Tegemist on Paldiski raudtee läheduses asuva kortermajaga, kus naabermajad jäävad vahetusse lähedusse, majade vahel on piisav vahemaa nii parkimisalale, kui haljastusele. Trepikodade välisuks on lukustatud, sissepääs fonolukusüsteemiga. Trepikodades on ühiskasutatavad rõdud, mis iga korruse korterite vahel jaotuvad, rõdudele pääs on lukustatud. Hoone keldrikorrusel asuvad keldriboksid on mahukad, sisenemine väljast, boksid lukustatud. Maja ümber asuvad parkimiskohad ning haljasala. Parkimine on tasuta korteri juurde kinnitatud kohale. Müügisoleva korteriga tuleb kaasa 2 parkimiskohta. Hoone trepikodade ja ümbruse korashoid on korraldatud KÜ poolt.

ASUKOHT
Paldiski on kaunis sadamalinn põhjarannikul, mille mereäärsetel aladel on pankrannik ning RMK puhkealad, linna serva on rajatud disc-golfi rada ja linnast 3 km kaugusele jääb majakas. Ideaalne võimalus jalutada looduses ja nautida kaunist merevaadet või harrastada tervisesporti. Paldiski asub Tallinnast 50 km ning Keilast 24 km kaugusel. Transpordi ühendus Tallinnasse on korraldatud elektrirongi ja bussiga, ühendus nii Keila kui Tallinaga hea. Paldiski linn kasvab ja areneb jõudsalt, keskpark on saanud kauni puhkeala. Paldiski keskuses asuvad Kaubamaja ning Coop kauplus, lühikese jalutuskäigu kaugusel on nii Grossi Toidukaubad kui Maxima kauplused. Paldiskis on mitu väikekohvikut ja toitlustajat. Paldiski linnas on kaks lasteaeda ja kaks kooli, millest mõlema puhul on üks venekeelne ja teine eestikeelne. Paldiski linnas tegutsevad ka muusikakool, ujula ja spordisaalid ning erinevad tegevuskeskused ja muuseumid. Paldiskis tegutseb nii perearst kui ka konstaablipunkt. Paldiski linnas asub Lääne-Harju Vallamaja. Paldiski on väikelinn, mis pakub oma elanikele nii töökohti kui tegevust noorematele ja ka vanematele linnaelanikele.

See korter ootab juba praegu on uusi elanikke, korteris kõik vajalik olemas! Palume korteriga tutvumiseks kindlasti aegsasti kokku leppida!

Aadress

 • Aadress Peetri 20
 • Linn Paldiski
 • Maakond Harjumaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi