Avara ruumilahendusega värskelt renoveeritud kodu Roosna-Allikul!

4, Ristiku, Roosna-Alliku alevik, Roosna-Alliku, Paide linn, Järva maakond, 73201, Eesti
 • 24 500,0 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 1
 • Tuba
 • 39
 • 1984
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

 

KORTER
Müügis olev korter asub 3-korruselise maja teisel korrusel. Korter on planeeringuga läbi maja ning aknad avanevad nii maja esisele kui maja tagusele küljele. Maja tagumisele küljele jäävast köögist pääseb mõnusalt suurele rõdule. Hommikune päike paistab köögi poolt ning õhtupäike elutoa aknast. Korterisse sisenedes laiub avar esik, millest viib uks wc-vannituppa, paremale poole jääb avatud köök ning vasakule poole avar tuba. Kogu korter on värskelt renoveeritud, paigaldatud nii pakettaknad, uus torustik ja elektrijuhtmestik, kui ka küttesüsteem koos uute radiaatoritega. Siseviimistluses kasutatud heledaid toone, mis korteri avarust veelgi rõhutavad. Seinad värvitud, põrandal parkett ning lagede katteks paneelid. Külm vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, soe vesi elektriboileriga (75l). Korter müüakse koos köögimööbli ja tehnikaga (ahjuga elektripliit, kubu, pesumasin). Korteri küttelahendusena on kasutusel trepikoja kortereid teenindav eraldiseisev keskküttesüsteem, lisalahendusena paigaldatud õhksoojuspump.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Kommunaalarved keskmiselt 35 eurot kuus, elektrikulu suvel 15 ja talvel 30 eurot kuus. Kogu kütteperioodil kulub tahkeküttele korteril ca 280 eurot (ca 60 EUR/kuu). Internetiühendus ja TV on kaabeldusega.

HOONE
Korterelamul on toimiv ühistu, remondifondi kogutakse summat fassaadi soojustamise ja uuendamise jaoks, katus renoveeritud 2016. Korterelamul puudub ühine keskküttesüsteem, trepikojas on loodud eraldi toimiv küttesüsteem, mis jaguneb 5 korteri peale, puuküttega katel asub keldriruumides.Plaanis on tulevikus vahetada küttesüsteemi katel pelletkatla vastu. Trepikodade välisuksed hoitakse öösel lukustatuna. Maja ees ja küljel on parkimisala, parkimine on tasuta ning parkimiskohad vabad, lisaks on piisavalt parkimisruumi ka külaliste autodele. Maja ümbuses haljasala ning maja küljel lastele mänguväljak.

ASUKOHT
Roosna-Alliku on väike alevik Järva vallas, mille lähimaks keskuseks on 12 km kaugusel asuv Järva-Jaani. Selles ligi 450 püsielanikuga alevikus asub nii lasteaed ja põhikool, kui vallavalitus ja raamatukogu koos noortetoa ja perearstikeskusega. Looduskaunis koht, kuhu on loodud võimalused nii mõisapargis jalutamiseks, kui aiamaa pidamiseks. Alevikus on rajatud mitmed vabaaja veetmise võimalused nii suurematele kui väiksematele, lisaks mini-spordiväljakule ja Pumptrkci rajale on lähiajal plaanis rajada madalseiklusrada. Suvel pakub mõnusat jahutust 2,2 km kaugusel tehisjärve äärde rajatud rannaala, kus meelt saab lahutada nii atraktsioonidel, kui ka suvistel üritustel.
Asudes Tallinnast ligikaudu 85 km ja Paidest 20km kaugusel on ühistranspordina kasutusel liinibussid. Bussiühendus lähima linna Paidega hea, 25 km kaugusel Roosna-Allikust asub ka rohkete puhke- ja spordivõimalustega Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus!

Korterisse on sisse seatud juuksurisalong, mille sisustus korteriga kaasa ei tule! Korter vabaneb tehingu järgselt kiiresti!!
Lisaküsimused on oodatud ja korteriga tutvumiseks on vajalik eelnevalt aeg broneerida!

 • Linn Roosna-Alliku
 • Maakond Järvamaa

Compare listings

Compare
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi