Allika tn 6

6, Allika, Keila linn, Harju maakond, 76610, Eesti
 • 121 000 €
 • 1 831 €/m²

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 66.1
 • 1977
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

Korter.

Müüki tulnud korter on tõesti avar ja valgusküllane. Värskelt renoveeritud korteri viimistluslahenduses on kasutatud valdavalt heledaid toone, mis rõhutavad korteri avarust veelgi. Esiku, köögi ning magamistubade seinu katab tapeet. Elutoa seinad on saanud maitseka struktuurkrohvi ning värvitud valgeks. Kogu korteri põrandaid katab uus laminaatparkett. Wc ja vannituba seinad ja põrandad on plaaditud, mõlemas ruumis paigaldatud kvaliteetne pinglagi. Korteri siseuksed on maitseka mattklaasiga, lamineeritud uksed, välisukseks soojustatud ja helikindlam turvauks. Vahetatud on nii aknad, kui torustik.

Kööki paigaldatud uus mööbel!

Köögis asuv elektripliit, Electrolux pesumasin ja magamistoa kapp hinna sees!

Korter juurde kuulub ka keldriboks.

Maja läbiva planeeringuga korter asub 5-korruselise korterelamu kolmandal korrusel, akendest vaade nii maja esisele kui tagusele küljele. Korterisse sisenedes jõuab avarasse koridori kuhu on võimalik paigaldaga kapp üleriiete jaoks – ruumi jagub. Kohe vasakule poole jääb köök koos suure rõduga, rõdu vaade majaesisele alale. Esikust otse vaates jääb suur ja avar elutuba. Edasi liikudes jõuab väiksemasse koridori, millest pääs vannituppa, wc-sse ning kahte eraldiseisvasse magamistuppa. Üks magamistubadest väiksem ning rõduga, rõdu vaade majatagusele alale. Väiksemast magamistoast saaks kujundada toa lapsele või näiteks sisse seada kodukontori.

Kommunikatsioonid.

Soe ja külm vesi tsentraalsed. Küttelahendusena majas keskküte. Interneti ja teleteenuseid pakub Starman.

Hoone.

Kortermajas on tegus KÜ, soojustatud on maja otsaseinad, korrastatud on rõdudepiirded ja viimistletud on ka rõdude seinad. Koridorid on head korras. Tegemist on Keila keskmes asuva kortermajaga, kus naabermajad asuvad ümberringi. Maja ees asuvas korrastatud parklas on parkimiskohad jagatud korterite vahel, ning müügis oleva korteri juurde kuulub üks parkimiskoht. Parkimiskohti jagub maja ümbruses ka külalistele.

Asukoht.

Roheline ning rahulik linn Keila on suurepärane kodulinn, kus jagub nii töökohti, kui vabaaja veetmise võimalusi. Keila linnas toimub aktiivne seltsielu ning tihti korraldatakse kontserte ja muid vabaõhu üritusi. Keilas on rohelus nii linnas sees suure ja hästi kujundatud pargi näol, kui linna servas, kus rajatud erinevad spordiväljakud ning terviserajad. Keilas asuvad ka Eesti suurimad Disc-golfi rajad. Kõigest jalutuskäigu kaugusel asub suur valik erinevad kaupluseid, Keila kool, Keila Tervisekeskus ja lasteaiad. Huvitegevused nii lastele kui eakatele on Keilas tagatud. Keila on kodulinnaks ligi 10 000 inimesele.

Lähedal.

Tallinna linn jääb vaid 20 minutilise autosõidu kaugusele, tänu lähedal asuvale rongijaamale on võimalik pealinna liikuda kiirelt ja mugavalt ka rongiga. Lähedale jääb ka Paldiski ja Klooga ning Laulasmaa kus on suviti võimalus rannamõnusid nautida.

Hea võimalus soetada korter endale või miks mitte ka investeeringuks üürikorterina, millest Keila linnas väga puudus on. Investoritele oleks koheselt pakkuda ka üüriline.

Võta ühendust ja läheme vaatama, see korter on vaba ja ootab uut omanikku juba täna!

 • Linn Keila
 • Maakond Harjumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare