Pakkumised

ID: 3300848

Müüa suvila, 3 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 1980
Seisukord: heas korras
Valmidus: Valmis
Üldpind m²: 185.4 m²
Krundi pind: 1687 m²
Hind alates: 99 000 EUR
EUR/m²: 533.98 EUR/m²

Info

Läänemaa, Haapsalu, Tanska, Sirmiku tee 8, 4 tuba, 2 korrust, kivimaja, valmis, heas korras, ehitusaasta 1980, kogupind 185,4 m², krunt 1 687 m², elektripliit, köök 15,6 m², vann, dušš, saun, külmik, Internet, TV, terrass, elekter, garderoob, mööbel, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, köögimööbel, lokaalne vesi, pesumasin, kõrvalhoone, puurkaev, panipaik, naabrivalve, ümbruses eramud, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi

Kontakt:

tiina.pern@laanerannakv.ee

Lisainfo

 MAJA

1980 aastal ehitatud ja 2007 aastal täielikult renoveeritud suvila Tanksa külas, Läänemaal. Suvila ehitati ümber aastaringseks elamiseks. Eluruumid on läbi kahe korruse.
Renoveerimise käigus vahetatud kõik elektrijuhtmed ja veetorustik. Ehitatud uued puidust vahelaed. Paigaldatud on puitalumiiniumaknad. Olemas on valmidus kamina ehitamiseks.
Maja välisseinad on kaetud laudisega, katus plekist.
Esimene korrus: esik 5,4m², majapidamisruum 12,9m², pesuruum 14,4m², leiliruum 4,1m², tehnoruum 11m², köök 15,6m², elutuba 35,1m² ning trepihall 17,5m².
Köök on kaasaegne ja sisaldab kogu vajaminevat tehnikat (sh. nõudepesumasin, külmik, pliit, ahi). Köögist pääseb terrassile.
Saunas on puuküttega keris. Olemas nii dušš kui ka kaheinimese vann. Võimalus sisustada sauna eesruum/puhkeruum, kus on ka pääs maja teisele terrassile.
Pesuruumi ja köögi põrandad on plaaditud. Eluruumide põrandaid katab laminaarparkett.
Tehnoruumis asub maja soojaallikas - katel.
Teisele korrusele viib puidust trepp.
Teine korrus: trepihall 8,6m², magamistuba 19,1m², magamistuba 21,4m², magamistuba 14,7m² ning garderoob 8,6m².
Teisel korrusel on kolm magamistuba. Kõik väga avarad ja suurte akendega. Ühes magamistoas on sisseehitatud garderoob. Põrandaid katab laminaatparkett. Seinad kas värvitud või tapetseeritud.

Maja juurde kuulub ka kaheosaline kõrvalhoone. Üks osa on kasutuses puukuurina, teine panipaigana.
Maja müüakse koos sisustusega!

KOMMUNIKATSIOONID

Vesi tuleb puurkaevust. Kaevupump vahetatud paar aastat tagasi. Kogu veetorustik on renoveerimise käigus vahetatud. Paigaldatud septik.
Sooja annab majale puuküttega katel, mis kütab soojaks ka tarbevee.

ÜMBRUS JA ASUKOHT

Tanksa küla asub Haapsalust ca 15km kaugusel. Lähedal Topu laht. Tanska küla on hinnatud suvilapiirkond, kuid on palju peresi, kes elavad seal aastaringselt.
Majani viib väga heas seisus asfalteeritud tee. Talvisel ajal on tee hooldatud ja lahti lükatud.
Õuealal kasvavad viljapuud (õuna- ja pirnipuud). Võimalus paigaldada kasvuhoone, luua peenramaa või ehitada lastele mänguväljak. Ruumi ja võimalusi on palju.
Naabrid on rahulikud ja kogukond on ühtehoidev.

Oma silm on kuningas! Võta kindlasti ühendust ja tule kohale vaatama!

Pildid