Pakkumised

ID: 3292003

Müüa korter, 3 tuba

Korruseid: 2
Korrus: 1
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1977
Seisukord: Renoveeritud
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 51.3 m²
Hind alates: 23 400 EUR
EUR/m²: 456.14 EUR/m²

Info

Lääne-Virumaa, Vinni vald, Viru-Jaagupi, Pärna tn 2, 3 tuba, 1/2, korteriomand, 51,3 m², kivimaja, ehitusaasta 1977, renoveeritud, elektripliit, dušš, boiler, uus torustik, elektriküte, ahjuküte, Internet, telefon, köögimööbel, parkimine tasuta, uus elektrijuhtmestik, TV, toad eraldi, mööbli võimalus, mööbel, pakettaknad, parkett

Kontakt:

enricokristo.kont@laanerannakv.ee

Lisainfo

 | KORTER|
Müügis on 3- toaline renoveeritud korter, mis ei vaja tulevikus lisainvesteeringuid. Korteriga on võimalik kaasa saada mööbel. Korteril on pakettaknad. Lagesid katavad paneelid. Seinad on värvitud. Põrandaid katab laminaatparkett. Siseuksed on puidust. Korterit kütab kaks täiesti töökorras ahju ja elektriradiaatorid. Elektriarved on kuus kuskil 50-60 eurot. Vannituba on plaaditud ja olemas on ka põrandaküte. Boiler on 80liitrine. Juhtmesik on vahetatud ja kilp on toodud tuppa. Korteriga tuleb kaasa aiamaa ja keldriboks.

| MAJA |
Maja välisuksed on vahetatud. Majal on toimiv ühistu. Korstnapühkija käib regulaarselt. Maja ees on parkimisvõimalus. Trepikojad on hooldatud. Naabrid on vaiksed ja rahulikud.

| ASUKOHT |
Alevik paikneb 15 km maakonnakeskusest Rakverest kagus. Alevikku läbib Rakvere-Luige maantee. Maastikuliselt asub Viru-Jaagupi Pandivere kõrgustiku idanõlval paikneval tasandikul. Alevikus on olemas ka kauplus. Bussid sõidavad 12 korda päevas Rakvere suunal. Lähim lasteaed ja kool on Vinnis (7km). Piirkond on sobilik noorele perele, kes soovib eemale linnakärast ja soodsamasse asukohta.

Pildid