Pakkumised

ID: 3286564

Müüa maja, 2 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1918
Seisukord: Vajab renoveerimist
Valmidus: Valmis
Hind alates: 67 500 EUR

Info

Saaremaa, Saaremaa vald, Kaisvere, 3 tuba, 1 korrust, kivimaja, valmis, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1918, elamispind 99 m², puupliit, saun, ahjuküte, köögimööbel, TV, elekter, mööbli võimalus, kõrvalhoone, kaev, seinakapp, aiaga ümbritsetud, mets lähedal, naabrid kõrval

Kontakt:

info@laanerannakv.ee
Lääneranna Kinnisvara +37259046450

Lisainfo

 ASUKOHT

Piirkond on vaikne ja rahulik, Kuressaarest 18 km kaugusel. Lähiümbruses asuvad teised talud ja hobusetall. Lähimad poed asuvad 2 km kaugusel Aste alevikus, kus on ka kool ja lasteaed.
Maja sobib nii aastaringseks elamiseks kui suvilaks.

MAJA

Kivimaja on ehitatud 1991. aastal, katusekatte materjaliks on kasutatud eterniiti. Maja on ühekorruseline, kuid võimalik on välja ehitada ka teine korrus eluruumideks. Majas on kaks magamistuba, elutuba, köök, sahver ja pooleli olev tualettruum. Elutuba on väga suur ja kapiga piiritletud, millest saaks teha veel ühe toa. Veetorud on majja veetud, kuid vannituba ja wc vajavad välja ehitamist.
Akendeks on puitaknad. Seinu viimistleb tapeet ja põrandal on PVC-kate ning elutoas ka vaipkate. Kütteks kasutatakse puuküttega ahju ja puupliiti soojamüüriga.

KOMMUNIKATSIOONID

Vool on 20A. Krundil on kaev.

AED

Hooviala on osaliselt piiritletud aiaga. Kinnistul paikneb veel saun, maakelder, laut, puukuur, ait ja kuivkäimla.
Maja juurde kuuluva maa suurus on läbiräägitav.

Pildid