Pakkumised

ID: 3282731

Müüa korter, 1 tuba

Korruseid: 2
Korrus: 1
Tube: 1
Seisukord: Vajab renoveerimist
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 35 m²
Hind alates: 13 500 EUR
EUR/m²: 385.71 EUR/m²

Info

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Kadrina, Veere tn 2, 1 tuba, 1/2, korteriomand, 35 m², kivimaja, vajab renoveerimist, puupliit, boiler, dušš, ahjuküte, kinnine hoov, pesumasin, panipaik, seinakapp, trepikoda lukus, naabrivalve, teed keskmises seisukorras, ümbruses eramud ja korterelamud, äärelinnas, Kadrina paisjärv järv 1 m

Kontakt:

enricokristo.kont@laanerannakv.ee

Lisainfo

 |KORTER|
Ühetoaline korter, mis vajab värskendamist. Korterile on pigaldatud uued aknad. Aknad kahes suunas. Ruumid on eraldi ja hästi valgusküllased. Ahi ja pliit on täiesti toimivad. Boiler on 70 liitrine. Elektrijuhtmestik on osaliselt vahetatud. Korteriga kaasas on mahukas keldriboks, puukuur ja kuuriga.

|MAJA |
Majal on välisfassaad uuendatud. Majal on uus katus ja aknad vahetatud. Kanalisatsioon on tsentraalne ja vesi tuleb puurkaevust. Igakuiselt kogutakse 17 eurot remondiraha. Maja elanikel on kasutada ühine saun. Samuti ka väike aiamaa. Naabrid on sõbralikud ja mõistlikud.

|ASUKOHT|
Korter asub Kadrina ääres. Piirkond on alevi suuremast melust eemal ja on vaikne piirkond. Keskusesse, kus on koolid, kauplused ja kõik muu eluks vajalik asub 1,5km kauguse. Kadrina paisjärv jääb kilomeetri kaugusele. Rongijaam jääb 200m kaugusele. Rongi liiklus on Tallinn-Narva suunal. Rakvere ja Tapa jääb 15minuti auto sõidu kaugusele.

Pildid