3-toaline korter Konditsioneeriga!

Narva maantee 45, Narva mnt, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond, 41535, Eesti
 • 35 000,0 €
 • 582,4 €/m²

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 3
 • Tuba
 • 2
 • Magamistuba
 • 60.1
 • 1973
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

KORTER

Müüa kolmetoaline eraldatud tubadega korter neljandal korrusel. Tegemist pole nurgakorteriga.Korteri uks on vahetatud välja kolmekihilise helikindla 140 mm paksu ukse vastu.Korterisse jääb kogu mööbel ja tehnika, välja arvatud mõni üksik elektriseade.Igal pool peale vannitoa ja WC on led-valgustid.Remont on tehtud suures magamistoas, kuhu on paigaldatud suur integreeritud kapp peegliga. Samuti on vahetatud aknalaud ning varjatud malmradiaator. Lisaks on teostatud seinte ja lae heliisolatsioon. Viimistlus on teostatud plastpaneelide abil, põrand on kaetud laminaadiga ning laes on papp-paneelid. Paigaldatud on Cooper-Hunter konditsioneer. Toast on võimalik väljuda ilusa vaatega rõdule.Lastetoas on seinad kaetud seineksiga ning värvitud. Põrandad on kaetud laminaadiga. Aknalaud on vahetatud 24 mm puiduga seinast-seinani. Äärtest on aken soojustatud villaga ja kaetud plastikuga ning sinna on paigaldatud kaks pistikut ja kaks led-valgustit kolme ereduse tasemega.Esikus, köögis ja suures toas on led-valgustid kolme valguse tasemega (soe kollane, külm valge või mõlemad korraga).WC-s ja vannitoas on põrand kaetud keraamilise plaadiga.

Korteriga tuleb kaasa keldriboks.

KOMMUNIKATSIOONID

Korteris on kaugküte, kanalisatsioon, soe ja külm vesi ning gaas. Vähem kui aasta aega tagasi on teisese kütteallikana paigaldatud säästlik konditsioneer Cooper-Hunter küttefunktsiooniga.

HOONE

Hoonel on toimiv korteriühistu. Hoonega külgnev ala on hooldatud ning seda koristatakse pidevalt. Oma sõidukile on alati võimalik leida koht hoone juures oleval laial parkimisalal, mis on pimedal ajal alati valgustatud. Hoone sokkel ja külgfassaadid on soojustatud. Hoone rõdud on viimistletud stiililiselt ühtmoodi. Samuti on hoone lähedal lasteväljak liivakasti ja liumäega. Korteriühistu tegeleb hoone juurede kuuluva territooriumi heakorraga. Trepikojal on metallist välisuks fonolukuga.

ASUKOHT

Hoone asub Jõhvit läbiva tee juures vaikses kohas kesklinnast 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Käeulatuses on kogu vajalik taristu: kauplused, lasteaed, kool, bussijaam, raudteejaam, spordihall, lasteväljakud. Kesklinnas on Pargi keskus, Apollo kino, värskelt ehitatud staadion. Lisaks on seal uus riigigümnaasium, mille lähedale ehitatakse ka uut põhikooli hoonet. Samuti on värskenduse läbinud Kontserdimaja juures olev linna park.

Pakume kõigile huvilistele võimaluse tutvuda korteriga kohapeal. Selleks võtke meiega ühendust teile sobival viisil.

 

КВАРТИРА

Продается трехкомнатная квартира на четвертом этаже. Квартира не угловая с раздельными комнатами. В квартире остается вся мебель и техника кроме некоторых предметов электроники. Установлена новая трёхслойная входная дверь с шумоподавлением толщиной 140 мм. Освещение Led кроме ванны и туалетной комнаты. Сделан ремонт родительской спальни, где установлен большой интегрированный шкаф с зеркалом. Также заменен подоконник и спрятана чугунная батарея. В комнате сделана шумоизоляция стен и потолка. Отделка выполнена с помощью пластиковых панелей. Пол покрыт ламинатом. На потолке картонные панели. Установлен кондиционер фирмы Cooper-Hunter.  С комнаты можно выйти на балкон с красивым видом.В детской комнате поклеен сейнекс и покрашен. Пол покрыт ламинатом. Подоконник заменен на дерево 24 мм от стены до стены. Откос утеплен ватой и отделан пластиком. В откосах есть отдельное освещение в виде двух Led лампочек с тремя уровнями света и две розетки. В коридоре, на кухне и гостиной Led лампы с тремя уровнями света (теплый желтый, холодный белый, оба сразу). Пол в туалете и ванне в плитке.

Имеется бокс в подвале.

КОММУНИКАЦИИ

В квартире центральное отопление, канализация, горячая и холодная вода. Имеется бытовой газ. Фирмой установлен экономичный кондиционер меньше года назад фирмы Cooper- Hunter с функцией обогрева как второстепенный прибор.

ЗДАНИЕ

Имеется квартирное товарищество. Прилегающие к зданию территории ухожены и регулярно убираются. Имеется широкая парковка. Всегда найдете место для своего автомобиля. На парковку выведено дежурное освещение 24 часа в сутки в темное время. Торцы и цоколь дома утеплены. Балконы оформлены в едином стиле. Имеется своя детская площадка с песочницей и горкой. Товарищество занимается благоустройством территории и дома. В подъезде железная дверь с домофоном.

РАСПОЛОЖЕНИЕ

Квартира находится вблизи транзитной дороги в городе Йыхви. Местоположение в тихом месте недалеко от центра города. В шаговой доступности есть вся необходимая инфраструктура: продуктовые магазины, детский садик, школа, автовокзал, железнодорожный вокзал, спортивный холл, детские площадки. До центра города пятнадцать минут пешком. В центре есть Pargi Keskus, Apollo kino, построен новый стадион. В центре есть новая государственная гимназия и рядом строится основная школа. Также обновлен парк города рядом с концертным домом.

 

Предлагаем всем желающим в просмотр. Свяжитесь с нами удобным для вас способом.

 

 • Aadress Narva mnt 45-22
 • Linn Jõhvi
 • Postiindeks 41535
 • Maakond Ida-Virumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Aleksandr Andrejev
 • Aleksandr Andrejev