2-TOALINE AVAR KORTER LEHOLAS-MUGAVALT LINNA LÄHEDAL!

 • 55 000,0 €

Ülevaade

 • Korter
 • Objekti tüüp
 • 2
 • Tuba
 • 1
 • Magamistuba
 • 49
 • 1973
 • Ehitusaasta

Kirjeldus

  

KORTER
Müügis olev korter asub 2-korruselise maja teisel korrusel. Korter on planeeringuga läbi maja ning aknad avanevad nii maja esisele kui maja tagusele küljele. Hommikune päike paistab magamistoa aknasse ning päevane päike maja ette avanevate köögi ja elutoa akendesse. Korterisse sisenedes jõuab ruumikast esikust avatud köögiga elutuppa, eraldi seisvasse magamistuppa ning kokku ehitatud wc-vannituppa. Siseviimistlus on valdavalt heledates toonides ja maitsekas. Eluruumide põrandatel parkett, seintel tapeet, wc-vannituba plaaditud. Korteris on vahetatud kõik aknad, elektrijuhtmestik ning vee- ja kanalisatsioonitorustik. Elektri peakaitse 16A. Korterisse tuleb külm vesi ühistrassist, soe vesi elektriboileriga. Korterisse paigaldatud talviseks kütteks ja suviseks jahutuseks õhksoojuspump, lisasoojuse ja hubasuse jaoks on paigaldatud kamin. Korter müüakse koos sees oleva mööbli ja köögitehnikaga, muu tehnika kokkuleppel. Korteri juurde kuulub ka suur keldriboks, milles seinad viimistletud puiduga ning sisseehitatud suur kamin. Kõrgete lagede tõttu on keldriruumidesse ideaalne luua mõnus hubane vabaaja veetmise paik.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Igakuised kommunaalarved suvel 35 ja talvel 40 eurot, lisandub elekter ja vesi. Elektrikulu on talvisel perioodil ligikaudu 100 ja suvel 30 eurot. Internetiühendus ja TV on kaabeldusega.

HOONE
Korterelamul on toimiv ühistu. 2020 aastal on renoveeritud katus, vee- ja kanalisatsioonipüstakud vahetatud juba 2015 aastal. Lähiajal on plaanis renoveerida maja fassaad ja korrastada trepikojad. Trepikodadesse sissepääs on maja esise hoovi poolt, kus asub ka parkimisala. Parkimine on tasuta ning parkimiskohad välja kujunenud aja jooksul. Maja ümbruses on piisavalt parkimisruumi ka külaliste autodele. Maja ees laiub haljasala mille vahetus läheduses asub Lehola mõisa park-mets, mida hooldatakse pidevalt ja kuhu on sisse seatud väike disc-golfi rada.

ASUKOHT
Lehola on väike küla Lääne-Harju vallas, Keila-Haapsalu mnt ääres, Keilast 5 km kaugusel. Püsielanikke on Leholas ligikaudu 550. Leholas on väga aktiivne kogukond, kelle algatusel on küla keskmes nii jalgpalli- ja korvpalliväljak kui disc-golfi rajad. Kergliiklustee on rajatud kuni Keilani, millega on loodud ideaalsed võimalused tervisesportlastele. Leholas asub lasteaed ning samas hoones tegutseb ka Laulasmaa kooli Lehola maja, kus saab hariduse kuni 6 klassini. Põhihariduse saamine, kas Keila või Laulasmaa Koolis, mõlemasse on korraldatud ka õpilasvedu. Asudes Tallinnast 30 km ja Keilast 5 km kaugusel, on ühistranspordina kasutusel liinibuss. Bussiliiklus Keila ja Tallinnaga hea. Lähim rongijaam on 2 km kaugusel asuv Kulna raudteejaam.

Suurepärane võimalus soetada endale korter linnakärast eemale, kuid parajalt lähedale, kõigest 20 minutit sõiduaega Tallinnasse.

Helista ja broneeri omale aeg tutvumiseks, see korter vabaneb tehingujärgselt kiiresti!

Aadress

 • Linn Lääne-Harju vald
 • Maakond Harjumaa

Sarnased objektid

Compare listings

Compare
Otsi
Hinna vahemik Alates kuni
Teised omadused
Monika Ristikivi
 • Monika Ristikivi