Enrico-Kristo Kont

Maakler

 • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 36913
 • Piirkond: Järvamaa, Lääne-Virumaa

Lühikirjeldus: Enrico-Kristo Kont


Teadmised, kirg ja otsustusvõime on tõstatanud minu huvi kinnisvara vastu. Kuulata kedagi ja täita ta soovid on parim, mida saan kellelegi pakkuda. Olen “hard-working” maakler, kes annab alati 110 protsenti, et klient oleks õnnelik. Alati valmis konsulteerima ja kuulama Teie mõtteid.

Müüa

Müüdud

3 Tagasiside

(5 out of 5)
Sorteeri:
Jäta tagasiside
 • thumb

  Margus Maasepp

  Annan tagasisidet korteri müüki vahendanud maakleri Enrico-Kristo Kont kohta. Nii minu enda (tehingus hüpoteegipidaja) kui ka korteri ostnud abielupaari veendumusel oli Enrico-Kristo väga asjatundlik ja abivalmis nii korterit näidates, lisainfot andes, tehingu vormistamisel kohapeal käies kui ka korteri üleandmisel-vastuvõtmisel osaledes. Eriti tooksin omalt poolt välja tema sõbraliku suhtumise olukorda, kui korteri ostjast vanem proua tahtis enne notari kabinetti minekut temaga rääkida lihtsalt maast ja ilmast, siis Enrico-Kristo süvenes, läks aruteludega kaasa ja oli valmis ka oma isiklikku elu puudutavat infot prouaga jagama. Igatahes jäid ostjad kogu protsessiga väga rahule ja tehingu eest tänutäheks saadud  kinkekaardid teevad kindlasti südame soojaks ning saavad tänuga ära kasutatud

 • thumb

  Teele Tali

  Soovin kirjutada oma tagasiside Enrico kohta. Koostööd Enricoga oli väga kiire, sujuv ja mugav. Enrico on väga asjalik ja arvestav kõigi osapoolte soovidega. Ta on sõbralik ja väga hea inimestega suhtlemisel. Soovin talle kõike head ja palju kordaminekuid kinnisvara äris.

 • thumb

  Rainer Neemsalu

  Maakler Enrico Kont müüs minu Tapa linna Paide mnt 61-38 korteri. Koostöö temaga oli väga sujuv. Ta esitles korterit huvilistele, hoidis mind uuendustega kursis ning lõpuks konkreetse huvilise leidmisel kindlustas tehingu läbi broneeringu tegemise.

Jäta tagasiside

Compare listings

Compare